Хочу розповісти свою історію куріння анаші, яка дійсно відбулася особисто зі мною.Ось хтось пише що анаша це наркотик, хтось ні, що від неї не може бути шкоди-може і ще раз може, шкоди як для здоров’я, так і дляжизни в цілому. В моєму випадку анаша мало не зіпсувала мені ЖИТТЯ.

Мені 21, я росіянин, живу в Киргизстані і проблем з марихуаною ніколи немає. Я курив 2 роки, і десь близько пів року з них я курив чарз у великих кількостях і зрозумів що так, анаша-це дійсно наркотик. Але спочатку я цього не розумів, думав що в будь-який момент зможу зупинитися, кинути, що мені вистачить сили волі, адже я не курю цигарки, не п’ю алкоголь взагалі, а тільки курю травичку.

Але лише тепер(10.01.2011)стало зрозуміло, як я помилявся, тільки тоді коли кинув палити, і коли почалися проблеми. Коли я курив мені здавалося що це круто. Курили завжди компанією, деяких я до моменту початку куріння знав але спілкувався мало. З початком куріння спілкування стало більше, більше стало і нових знайомих. Але краще б їх і не знав. Справа в тому, що в перший раз я пошкодував про це коли нас пов’язала міліція, з одним з нових знайомих.

Він попросив з’їздити з ним за “розлученням». Поїхали на моєму мотоциклі, але на нас вже готувалася облава наркоконтролем. І нас пов’язали. Тоді я вперше зрозумів що конкретно потрапив. Подяка моїм батькам, вони мене відкупив за 500$, благо наша киргизька міліція «не дорога». Тоді і батьки дізналися, що я накуриваюсь. Але чесно сказати, кинути курити я не зміг. Все тривало. Ставав дуже нервовим, мовчазним я сал розуміти щось зі мною відбувається. Став дуже грубим.

У свою адресу не дозволяв жодної репліки, ні жарти, відразу кидався в бійку. У підсумку багато хто просто не хотіли зі мною спілкуватися. До речі друзі які не курили, почали ставати мені не цікавими. В кінці конов я зрозумів. Зрозумів що з 100% часу, 50% я проводжу в пошуках трави, 20% я під кумаром, і інше я сплю. Мені стало зрозуміло що я зовсім закинув навчання, кинув свою улюблену справу-мотоцикли. Мені не хотілося нічого, крім трави.

Загалом набридло, кинув. Набридло що життя проходить даремно. Набридли пошуки трави, витрати грошей. Люди не губіть своє життя, не курите, а ті хто курить кидайте, і ви зрозумієте весь кайф життя без наркотиків.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Наркотичні речовини
Анаша
Марихуана
Матеріали по темі


 • Куріння легких наркотиків з рослинних матеріалів

  03.11.2008

 • Правова сторона цього питання

  03.11.2008

 • Деякі факти про куріння марихуани

  03.11.2008

 • До чого ми можемо дійти

  03.11.2008

 • Історія гашишу

  09.11.2008

 • Гашишизм – це вже діагноз. Його симптоми

  09.11.2008