Назальний інгалятор AntiFume можна сміливо назвати універсальним інгалятором. Це кишеньковий помічник, як для кидають палити, так і для курців в тих ситуаціях, коли куріння не представляється можливим.

Обговорення на форумі

Хочете кинути палити?

Якщо ви вирішили розпрощатися зі шкідливою звичкою, але самостійно це зробити не в силах, спробуйте інгалятор Антифьюм. Маленький і компактний, він не займе багато місця в кишені або сумочці і завжди буде під рукою в потрібний момент. Використовуючи його кожен раз, як тільки виникло бажання закурити, ви зможете поступово скоротити кількість викурених сигарет, або відразу відмовитися від них.

Повністю натуральні компоненти, що входять до складу інгалятора, впливають на нервові центри головного мозку, зменшуючи тягу до нікотину. Після використання інгалятора людина відчуває відчуття, схожі з тими, які наступають після перекуру.

Крім зниження абстинентного синдрому, Антифьюм грає ще одну важливу роль. У курящої людини з часом може виробитися мало контрольоване бажання потримати сигарету в руках. Постійне використання інгалятора може допомогти позбавитися від цього.

А може, все-таки не хочете кидати?

І це не проблема. Навіть у світлі який набрав чинності в 2013 році антитютюнового закону, що забороняє куріння в багатьох громадських місцях. Більше ніякої нервування, дискомфорту, нервозності та занепокоєння в ті моменти, коли ви не можете закурити. Інгалятор Антифьюм знімає всі ці симптоми відміни, полегшуючи життя курця в стресових для неї ситуаціях.

Лікарська форма

Інгалятор для носа.

Склад

До складу інгалятора входять екстракти фенхелю і листя тютюну, ефірні олії базиліка і чорного перцю.

Фармакологічна дія

Кишеньковий інгалятор холодного дії Antifume знижує тягу до тютюну, сприяє зменшенню кількості викурених сигарет, збільшення інтервалу між перекурами, а також часу між пробудженням і першої ранкової сигаретою.

Антифьюм є прекрасною альтернативою никотинзаместительным препаратів та електронних сигарет. Компоненти інгалятора, практично миттєво впливаючи на головний мозок, різко знижують бажання закурити. З часом у людини, яка палить зникає не тільки тяга до нікотину, але і зникає звичка постійно тримати сигарету в руках.

Крім цього, інгалятор надає сприятливу дію на слизову оболонку носа, покращуючи її стан. Антифьюм можна застосовувати без медичного контролю. Він безпечний, сумісний з іншими препаратами, не викликає ускладнень і звикання, відмовитися від нього можна без синдромів відміни.

Особливості продажу

Інгалятор AntiFume продається без рецепта.

Свідчення

Тютюнопаління, захворювання органів дихання.

Інгалятор підходить як для повної відмови від куріння, так і для курців, які змушені багато часу проводити в місцях, де курити заборонено, наприклад, у літаках, лікарнях, театрах, офісах. Антифьюм полегшить синдром відміни і допоможе провести довгий час без сигарети, не відчуваючи дискомфорту.

Інструкція по застосуванню

Кожен раз, при виникненні бажання закурити, необхідно просто піднести інгалятор до носа і зробити 5-7 вдихів-видихів. Перед першим застосуванням рекомендується провести перевірку на переносимість препарату, для цього вдихнути 2-3 рази. Якщо виникла алергічна реакція, використання інгалятора необхідно припинити. При відсутності алергії можна використовувати Антифьюм в повному обсязі.

Особливі вказівки

Протипоказаннями для застосування інгалятора Антифьюм є:

 • Вагітність та грудне вигодовування.
 • Захворювання на епілепсію.
 • Дитячий вік до 7 років.
 • Індивідуальна непереносимість компонентів препарату.
 • Сертифікати

  Сертифікат відповідності № РОСС RU.АЯ79.Н17831, термін дії з 26.07.2013 за 25.07.2016 р., виданий ТОВ «Новосибірський центр сертифікації і моніторингу якості продукції».

  Реєстраційне посвідчення на медичний виріб № РЗН 2013/54, виданий Федеральною службою по нагляду у сфері охорони здоров’я (РОСЗДРАВНАДЗОР) 14.06.2013 р.

  Декларація відповідності № РОСС RU.АЯ79.Д10808 від 26.07.2013 р.

  Ціна

  Розкид цін на інгалятор Antifume досить широкий, в середньому його вартість становить від 275 до 490 рублів.

  Купити

  Придбати інгалятор Антифьюм можна в будь-якій аптеці. Прилад продається без рецепта лікаря. Його дія розрахована на 45 днів регулярного використання.

  Виробник

  ТОВ Компанія «Динаміка». ІПН/КПП 5404469693/540401001. Адреса: 630108, р. Новосибірськ, вул. Станіславського, д. 3/1.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Ефірні масла від куріння
  Матеріали по темі


  • Ефірні олії

   17.08.2007

  • Чебрець (чебрець) від куріння

   20.12.2008

  • Евкаліпт від куріння

   20.12.2008

  • Інгалятори Діас (інгалятори від куріння)

   11.01.2014

  • Трави від куріння

   16.09.2014

  • Еліксир для курців

   21.03.2015