Хабитрол (Habitrol) – це чудодійний спосіб нікотінозаменітельной терапії. Найпопулярнішим видом препарату є жувальні гумки, які містять стабілізовану дозу нікотину. Використовується в якості допоміжного методу для лікування залежності від тютюну і відмови від куріння.

Фармакологічна дія

Ліки Хабитрол містить нікотин і сприяє зниженню фізичної залежності від нікотину. Препарат діє подібно до нікотину, який надходить в організм людини, що палить і надає аналогічні ефекти. В результаті застосування препарату в крові з’являється стабільна концентрація нікотину, що дозволяє зламати психологічний зв’язок сигарет і фізичних відчуттів від процесу куріння. Прийом Хабитрола без перерви протягом усього курсу лікування є гарантом успішної терапії від куріння.

Форма випуску

Проводиться жувальна гумка у формі кубиків або подушечок в блістерній упаковці. Розмір їх – 1,5 див. У складі однієї платівки містяться по 2-4 мг нікотину. Розфасовані вони 96 або ж 36 штук в зручні коробочки. Крім гумок зі смаком нікотину, продукція випускається з апельсиновим або м’ятним смаком.

Свідчення

Лікування залежності від куріння з метою зниження синдрому відміни, а також для зменшення адикції, коли необхідно відмовитися від тютюну або зменшити кількість випалених цигарок. Застосовується для різкого відмови від куріння або для поступового відвикання від нікотину.

Спосіб застосування та дози

Хабитрол є лікарським препаратом. Тому жувальну гумку слід застосовувати тільки згідно з рекомендаціями. Дозування встановлюється з урахуванням рівня персональної залежності від тютюну. В якості критерію залежності можна використовувати такий метод: курить людина щодня по 20 сигарет або ж більше. При високій залежності від нікотину одноразова доза препарату може становити 4 мг, в інших випадках – 2 мг. Курс лікування становить 1-4 місяці.

Протипоказання

Препарат не можна використовувати при гострій фазі інсульту, перенесеного інфаркту міокарда, прогресуючої стенокардії, порушеннях ритму серця, при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Обережність слід дотримувати при загостренні хвороб шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, хворим на цукровий діабет і феохромоцитомою. Не рекомендується вживати препарат молоді до 18 років і під час вагітності.

Побічні ефекти

Як правило, небажані реакції можливі в перші тижні застосування ліків. Вони можуть проявлятися у вигляді блювоти, гіркого присмаку, гикавки, нудоти, легкого нездужання, головного болю. Іноді частішає серцебиття, з’являється кропивниця або еритема. Зареєстровані випадки алергічних реакцій, оборотної миготливої аритмії та інше.

Особливі вказівки

Ефект лікування препаратом Хабитрол безпосередньо залежить від бажання пацієнта відмовитися від тютюну. Перед початком курсу необхідна консультація лікаря. Це пов’язано з особливостями організму кожної людини і можливу несумісність Хабитрола з деякими постійно застосовуваними пацієнтом лікарськими препаратами, включаючи, наприклад, інсулін, кошти від астми та інші медикаменти.

Відгуки

Препарат Хабитрол дозволяє позбутися від складних проблем, викликаних курінням тютюну, від яких страждає не тільки палить, але і його близьке оточення. Це підтверджують численні відгуки лікарів і пацієнтів. Однак така лікарська терапія не може забезпечити довготривалий відмова від куріння. Вона використовується в якості допоміжного методу.

Ціна

Препарат не зареєстрований в Росії. Ціна в електронних магазинах однієї упаковки, що складається з 14 пластирів, становить приблизно 22 долари.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Habitrol
Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння