Quitting Time Watch(годинник «Пора кидати») — це перший в світі комп’ютер, що носиться на лікті, який допоможе вам кинути курити. Працює самостійно, або в альянсі з нікотиновими пластирами або іншими запропонованими медикаментами. Чи хотіли б ви носити прямо на своєму лікті одного, радника, лікаря, тренера та інструктора по стройовій підготовці?

Погодьтеся, в такому випадку вам було б легше кинути палити. QT-Watch об’єднує в собі все це, і він допоможе вам позбавитися від шкідливої звички легко, зручно і передбачувано.

QT-Watch фіксує вашу знижується залежність від нікотину, допомагає збільшити проміжки між викурювання сигарет. Крім того, пристрій зазначає всі інші використовувані лікарські засоби і забезпечує приємний фон по мірі того, як ви успішно і безперервно позбавляєтеся від своєї звички.

Ви … ставите перед собою мету. QT-Watch стає вашим постійним тренером, допомагаючи слідувати програмі по відмові від куріння і долаючи разом в вами всі труднощі. Це пристрій створено для того, щоб з його допомогою ви ніколи не почали палити заново, зберігаючи в пам’яті такі приємні відомості, як сума зекономлених грошей, час, що минув з вашої останньої сигарети, і інше.

Ви хочете спробувати кинути курити або вже намагалися раніше? QT-Watch приведе вас до успіху.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння