Кишковорозчинні капсули ГелоМиртол форте — прозорі, довгастої форми, м’які желатинові капсули, всередині — прозора безбарвна рідина з характерним запахом. Розфасовуються в блістер по 10 капсул у кожному, по 2 блістери в картонну пачку.

Міжнародна непатентована назва

Миртол.

Торгова назва

Геломиртол. GeloMyrtol.

Лікарська форма

ГелоМиртол форте капсули. Капсули ГелоМиртол.

Склад

Капсули ГелоМиртол форте містять миртол стандартизований 300 мг, у тому числі: лімонену — 75 мг, цинеолу — 75 мг, α-пінену — 20 мг.

Капсули ГелоМиртол містять миртол стандартизований 120 мг, у тому числі: лімонену — 30 мг, цинеолу — 30 мг, α-пінену — 8 мг.

Допоміжні речовини. Оболонка кишечнорастворимая.

Опис

Кишковорозчинні капсули ГелоМиртол форте — прозорі, довгастої форми, м’які желатинові капсули, всередині — прозора безбарвна рідина з характерним запахом. Розфасовуються в блістер по 10 капсул у кожному, по 2 блістери в картонну пачку.

Кишковорозчинні капсули ГелоМирто — напівпрозорі, кулястої форми, м’які желатинові капсули, всередині — прозора масляниста безбарвна рідина з характерним запахом. Розфасовуються в блістер по 10 капсул у кожному, по 2 блістери в картонну пачку.

Фармакологічна група

Засоби для зняття симптомів застуди комбіновані. Секретолитики. Стимулятори моторної функції дихальних шляхів.

Фармакологічна дія

Чинить муколітичну, антибактеріальну, протизапальну дію. Має здатність розріджувати бронхіальний секрет в умовах змінилася на тлі активності захворювання бронхів. Нормалізує діяльність слизових оболонок придаткових пазух носа, дихальних шляхів. Надає антибактеріальну дію.

Показання до застосування

У складі комплексної терапії при гострому і хронічному синуситі, гострому і хронічному бронхіті, в тому числі неуточненої етіології. Бронхіт курця.

Протипоказання

Реакції індивідуальної непереносимості, підвищена чутливість до активних та допоміжних компонентів. Бронхіальна астма. Жовчнокам’яна і сечокам’яна хвороба. Вагітність, особливо 1 триместр. Період грудного вигодовування. Дитячий вік (до 6 років ГелоМиртол, до 10 років ГелоМиртол форте).

Спосіб застосування та дози

Дорослим. Капсули приймають внутрішньо, за 30 хв до їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

ГелоМиртол форте — при гострих захворюваннях по 1 капсулі 3-4 рази в день, при рясній мокроті — 1 додаткова капсула на ніч. При хронічних захворюваннях — по 1 капсулі 2 рази в день.

ГелоМиртол. Гострі захворювання — по 2 капсули 4-5 разів на день, при хронічних захворюваннях — по 2 капсули 3 рази в день. Для полегшення відходження мокроти вранці — додатково приймаються 2 капсули на ніч, але не більше 8 капсул на добу.

Тривалість лікування — за вказівкою лікаря.

Побічна дія

Загальні та шкірні алергічні реакції, поява задишки. Іноді тахікардія, сухість у роті. Можлива поява болю в шлунку, «під ложечкою», метеоризму, диспепсичних розладів (рідкий стілець, нудота, блювання). У пацієнтів з жовчо – і сечокам’яної хворобою можливе підвищення рухливості каменів.

Передозування

При передозуванні спостерігається посилення проявів побічних ефектів: нудота, блювання, судоми, порушення дихання, у важких випадках — кома, порушення ритму серця (можлива хронізація розлади серцевої діяльності).

Лікування в палаті інтенсивної терапії, призначається вазелінове масло з розрахунку в дозі 3 мл/кг, промивання шлунка 5% розчином харчової соди, вентиляція легенів.

Особливі вказівки

Не рекомендується призначати препарату пацієнткам у період вагітності.

Взаємодія з іншими препаратами /лікарськими засобами

Даних не надано.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, прохолодному, темному, недоступному для дітей місці. Температура зберігання не вище 25°С.

Термін придатності

5 років.

Умови відпустки з аптек

Препарат безрецептурного відпуску.

Відгуки

Ефективний, швидкодіючий препарат. Зручний для вживання, не викликає неприємних відчуттів при прийомі.

Ціна

Реалізується в аптеках за ціною від 168 до 230 рублів.

Аналоги

Аналогів препарату на російському ринку не представлено.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Геломиртол
Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння