Людству відомі три основних шкідливих звички: наркоманія, алкоголізм та тютюнопаління. Ці хвороби щорічно забирають сотні тисяч людських життів. Зараз розберемо один з напрямків наркоманії, яке виникло у зв’язку зі зловживанням препаратів різних видів коноплі. У медицині такий вид наркоманії отримав назву «гашишизм».
Багато хто знає, що найбільш поширений спосіб вживання гашишу – це куріння за допомогою трубки, кальяну, джозы та інших пристосувань.. Ще його жують(банг), курять разом з тютюном, додають в їжу або змішують з іншими одурманюючими засобами. Всі ці способи найбільш прийнятні в країнах Азії і Близького Сходу, а також у Північній Америці. В європейських же країнах гашиш найчастіше змішують з тютюном і курять. Тобто виникає змішана гагишно-нікотинова інтоксикація.

Яким же чином можна дізнатися, що чоловік курить гашиш або вживають його яким-небудь іншим способом. Для цього медики виявили послідовність зміни симптомів при його вживанні. Спочатку відбувається збудження людини, він починає багато рухатися. У більшості випадків відбуваються якісь необгрунтовані руху. У той же час він намагається утриматися від виконання свого бажання. Потім у людини незначні дії навколишніх викликають неадекватний, нестримних сміх. Втрачається зосередженість. Відбувається затуманення розуму. Асоціації швидко змінюють одна іншу. Обкурені люди починають вимовляти непов’язаний набір фраз, часто не закінчуючи свою думку.

На більш важких стадіях гашишизма відбувається процес «гіпетрофіі» свого «Я»(така людина вважає всіх оточуючих більш нижчими істотами і ставить їх нижчими за себе). Пізніше виникають галюцинації, ілюзії і фантазії. Людина починає нести якусь маячню. Спотворюється тимчасова реальність. Починає здаватися, що час тягнеться дуже довго, оскільки між двома яскравими враженнями піднімається безліч інших, неясних і найчастіше незакінчених. Також відбувається викривлення простору і реальності(це вже на глибоких стадіях захворювання). Кольори і форми предметів спотворюються.

Курець гашишу реально починає відчувати своє роздвоєння особистості, тобто є один «він» в нормальному світі, а другий «він» — у світі фантазій та ілюзій. Відбувається підвищення сугестивності. Це може призвести до того, що варто тільки сказати людині, яка перебуває в стані сп’яніння, що якась річ існує, то вона відразу виникає у нього перед очима. Слідом за загостренням уяви йде підвищена чутливість до звуків.

Вищої точної гашишной інтоксикації(отруєння) є стан онейрического екстазу. Якщо описане збудження не досягає вищої точки, сильні спонукання до уяви починають поступово зменшуватися. Туман навколо предметів стає густішим. Мозок вже не в силах що-небудь контролювати. Особливий вплив на статеву систему полягає в тому, що в критичний момент інтоксикації настає еротичне збудження. Ніяких фізичних змін при цьому не наступає.

Що ж стосується будь-яких фізичних змін, то у обкуреного людини з’являються спрага і сухість в роті, зіниці різко розширюються, але на світло не реагують, частішає серцебиття до 170-150/130-120 мм. рт.ст., порушується координація руху. Здається, що хворого чимось оточили.

Все вищеописане стан триває протягом декількох годин, але може розтягнутися і на кілька днів. Вихід з цього стану один – тривалий сон і глибока астенія до 2-3 тижнів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Марихуана
Матеріали по темі


 • Куріння легких наркотиків з рослинних матеріалів

  03.11.2008

 • Правова сторона цього питання

  03.11.2008

 • Деякі факти про куріння марихуани

  03.11.2008

 • До чого ми можемо дійти

  03.11.2008

 • Історія гашишу

  09.11.2008

 • Розвиток гашишизма. Основні етапи

  09.11.2008