У багатьох виправдання на питання «навіщо ти куриш?» звучить так: «Яка вам різниця, я ж нікому, крім себе, цим не завдаю шкоди». Але не варто нехтувати впливом пасивного куріння, від якого страждають рідні і близькі нам люди. Особливо це стосується дітей. саме вони страждають від нікотину найбільш часто. У дитини захисні сили організму менше, ніж у дорослого, його вага менше, а обмін речовин швидше. Отже, і дія будь-якого токсину на організм сильніше і довше. Тим страшніше наслідки.

Адже часто буває так, що дитину «заочно» привчила до нікотину мати, коли виношувала його. Стало відомо, що 60% дітей до 3-х років страждають через куріння батьків. Ми вже згадували про СВМС(синдром раптової дитячої смертності). Він часто пов’язаний з тим, що в повітрі приміщення, де спить малюк, є нікотин. Іноді цього буває достатньо для малюка.

У підлітковому періоді під впливом нікотину може початися розвиток захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту. Завдяки постійному звуження судин, мозок підлітка не отримує достатню кількість кисню, що позначається на успішності під час навчання.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Жіноче куріння
Дитяче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Як я кинула курити і що з цього вийшло

  29.08.2009

 • Вплив паління на шкіру й фігуру

  28.09.2009

 • Про шкоду паління для організму жінки

  28.09.2009

 • Майбутнім мамам варто задуматися про здоров’я дитини

  04.10.2009

 • Названі нові причини безпліддя

  23.10.2009