Фіточай «Кидай палити» — рослинний збір з декількох трав, які ростуть в Криму. Рекомендується як допоміжний засіб при відмові від куріння.

Свідчення

Відмова від куріння.

Закріплення результату відмови від куріння.

Склад

Рослинний збір. Фіточай №113. Склад: кора дуба, корінь аїру, листя м’яти, листя мучниці, супліддя (шишки) хмелю. Пакетований чай, розфасований у пакетики для заварювання. По 1,5 грама на 1 пакетик, по 20 пакетиків в картонну пачку.

Механізм дії

Не є лікарським засобом.

М’ята і шишки хмелю мають заспокійливу і стабілізуючим впливом на нервову систему, що особливо важливо в період відмови від паління, що саме по собі є стресом і причиною нікотинової абстиненції.

Листя м’яти застосовуються при лікуванні запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, підвищують апетит.

Кора дуба володіє легким в’яжучим ефектом, запобігаючи розлад стільця на тлі стресу і відмови від куріння. У народній медицині застосовується як протимікробний засіб. Володіючи дубящим властивістю на слизову оболонку порожнини рота, змінює смакові відчуття від куріння, роблячи їх неприємними.

Подібним дією володіють листя мучниці, які також мають протизапальну, антисептичну дію, покращують репаративні процеси в легеневої тканини. Листя мучниці ефективні при неврозах.

Корінь аїру — потужне відхаркувальний засіб, що полегшує кашель, знімає синдром разраженного горла, покращує відновні процеси в легенях.

Застосування

Застосовується кількома курсами протягом року, як у якості засоби допомоги при відмові від куріння, так і для закріплення результату.

1 пакетик фіточаю заливають 100-150 мл окропу і настоюється 10-15 хвилин під кришкою. Приймають незалежно від прийому їжі по одній завареною дозі 2-3 рази на день протягом 1,5-2 місяців. Можливе повторення 2-3 рази року з перервою в 1,5-2 місяці.

Ціна

Вартість чаю «Кидай палити» в роздріб в аптеках від 500 до 550 рублів, в інтернет-магазинах від 450 до 490 рублів.

Відгуки

Допоміжний засіб. У більшості випадків не використовується в якості основного засобу відмови від куріння, проте при достатній мотивації може бути недорогим, відносно безпечним засобом підтримки кидає. Має різко виражену протизапальну та відхаркувальну дію.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Фіточай від куріння
Рослинний збір
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • БАД чай «369» – з листя банаба і трав

  31.03.2016

 • Монастирський чай від куріння

  13.06.2016

 • Тайський чай від куріння

  02.04.2015

 • Китайський чай від куріння

  03.04.2015

 • Рецепт монастирського чаю від куріння

  18.10.2015