Сперечатися з визнаними авторитетами – заняття складне, виснажливе і найчастіше невдячна. Але китайці відомі своєю завзятістю. Ось і в справі боротьби з курінням вони примудрилися кинути виклик головному титану всіх часів і народів – Аллена Карра, творця бестселера «Легкий спосіб кинути палити». Яким чином? Вони винайшли електронну сигарету.

Пластиковий девайс з вбудованим інгалятором зробив революцію в антинікотинової індустрії. Мільйони курців, до цього намагалися кинути на жуйках, трав’яних відварах і самонавіювання, побачили в електронній сигареті новий шанс. І справді, адже головний кайф курця – відчуття заповнених димом легенів – не могли імітувати застосовувалися до того способи. А тут пропонувалося кинути палити, продовжуючи палити! Яке?

Але повернемося до боротьби з титанами. Чим же електронна сигарета так суперечить карровским заповітів? Ті, хто читав Карра, напевно пам’ятають його ставлення до будь-яких замінників, будь то нікотинова жуйка, пластир або нешкідливі льодяники. Карр присвятив цілу цього розділ в книзі «Легкий спосіб кинути палити».

На думку Карра, хапаючись за електронну сигарету, ви автоматично зізнаєтеся: життя без куріння для вас настільки порожня і безглузда, що її необхідно терміново заповнити певним заступником. Адже головне в підході Карра – це усвідомити безглуздість і пустотність куріння! Тільки тоді, каже він, ви зможете легко і ненапряжно кинути палити – тому що зрозумієте, що нічого не втрачаєте.

Кажуть, що ефективність методу Карра досягає 70% — і на сьогоднішній день за показниками успіху цей спосіб кинути палити лідирує. Електронні сигарети поки не так поширені, як книга Карра, і тому складно сказати точно про їх ефективність – не вистачає бази. Але все ж, цікаво, хто більше має рацію – Карр або виробники електронних сигарет?

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Аллен Карр
Матеріали по темі


 • Помер Аллен Карр

  29.11.2006

 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Легкий спосіб кинути палити

  06.09.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008