Ви курите? Якщо так, то напевно вже не раз робили спробу позбутися цієї шкідливої звички… Способи, з допомогою яких можна кинути, постійно публікуються різними журналами, лікарі активно пропагують відмову від куріння і лякають страшними наслідками, але число прихильників тютюнового диму чомусь не зменшується.

Електронні сигарети – це винахід для тих, хто бажає зменшити шкідливі наслідки згубної пристрасті для свого організму, але ще не готовий повністю відмовитися від нікотину. Використовуючи цей унікальний продукт, ви як і раніше будете отримувати частку нікотину, до якої звик організм, але перестанете мучити свої легені супутніми йому продуктами горіння, смолами, канцерогенами і токсинами. Тільки заради цього варто хоча б випробувати цю новинку – електронні сигарети — самому!

Зовні електронні сигарети виглядають майже так само, як звичайні – тільки виготовляються з пластика або металу. Її можна палити, вона випускає клуби диму (правда, із суміші вуглекислоти і води), організм отримує звичну дозу нікотину… Зате ви позбудетеся від необхідності носити з собою запальничку і прикурювати на сильному вітрі. А ще будете викликати здивовані погляди перехожих — які побачать, як покуривши, ви дбайливо заховаєте сигарету в чудово оформлений портсигар…

Купивши для себе електронну сигарету, ви зможете, поступово змінюючи ступінь вмісту нікотину в картриджах, переходити всі до меншого і меншого його споживання. При цьому психологічна сторона відмови від поганої звички порушуватися не буде. Запитайте у завзятого курця: що найбільше його турбує, коли він в черговий раз вирішується кинути? У половині випадків почуєте відповідь: «Не вистачає чогось в руках, навіть олівець або ручку починаю смоктати, як сигарету». З електронною сигаретою стандартний психоз, супроводжуючий відмова від вже виробленого умовного рефлексу, вам не загрожує!

Навіть якщо вибирати між електронною сигаретою і «легкими» сортами звичайних сигарет, то однозначно перше краще! Тютюнові компанії рекламують полегшені версії своїх торгових марок, переконуючи споживачів, що менший вміст нікотину і смол безпечніше для організму – але це навряд чи відповідає дійсності. Хоча б тому, що людина, досить довго курив, просто не насичується ними, смоля одну за одною.

Якщо ви психологічно ще не готові до повної відмови від тютюнопаління – не мучте себе. Подбайте про своє здоров’я — спробуйте кинути палити щадним методом!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння