Електронні сигарети Ritchy на російському ринку користуються незмінною популярністю. Продукція цієї марки відрізняється непоганим вибором моделей та прийнятним поєднанням ціна/якість.

Куріння електронних сигарет Ritchy допомагає зберегти всі звичні відчуття, при цьому значно скорочуючи шкоду, що наноситься організму нікотином і отруйними смолами. Електронну сигарету можна палити в громадських місцях, де недоступне звичайне куріння. Завдяки цьому з кожним роком кількість прихильників цього виду куріння стрімко зростає.

Моделі сигарет відрізняються вишуканим дизайном, непоганими показниками ємності акумуляторів і картриджів. У разі виникнення проблем з комплектуючими, протягом гарантійного терміну, покупець може звернутися в фірмовий сервісний центр у Москві, де йому оперативно замінять будь-яку деталь.

Модельний ряд представлений трьома моделями сигарет в різному колірному виконанні.

Моделі Ritchy Air Silver і Ritchy Air Black

Електронні сигарети моделі Ritchy Air максимально схожі на звичайну цигарку і продаються в двох кольорах – сріблястому (Silver) і чорному (Black). У базовий комплект входить:

 • електронна сигарета
 • зарядний пристрій для мережі 220V і USB
 • робочий і запасний акумулятори
 • набір з 5 картриджів з вмістом нікотину 16мг/мл
 • Діаметр сигарети становить 9 мм, а її довжина у зібраному вигляді 110 мм. Однієї зарядки акумулятора вистачає приблизно на 200 затяжок, а час підзарядки становить 3-3,5 години, при цьому батарея витримує до 380 циклів зарядки.

  Моделі Ritchy Vintage Silver і Ritchy Vintage Gold

  Дана модель менш схожа з аналоговими сигаретами. Представлені два варіанти дизайну Silver – в сріблястому матовому корпусі, Gold – в чорному корпусі з золотим оздобленням. По дизайну е-сигарета нагадує сигарету з мундштуком. Діаметр її 11 мм, довжина 155 мм. В стартовий набір входить сигарета, шкіряний чохол, зарядні пристрої, запасний акумулятор і 5 нікотинових картриджів (16 мг/мл).

  Модель Ritchy eGo-T

  Новинка від Річі. На відміну від попередніх моделей, електронна сигарета Ritchy eGo-T забезпечена більш потужним акумулятором, завдяки чому працює в 5 разів довше. Так однієї зарядки вистачає приблизно на 800 затяжок, при цьому палити цигарку можна навіть під час зарядки. Атомайзер нового покоління забезпечує густий пар, а велика ємність танк-картриджа дозволяє після однієї заправки робити приблизно 350 затяжок.

  Танк-картридж являє собою напівпрозорий резервуар з кришкою, завдяки чому легко контролювати рівень рідини. Ємність резервуара – 1 мл Конструкція створена таким чином, що навіть при перезаправке поверхневе напруження не дає рідини вилитися з картриджа. При роботі рідина повністю ізольована, не протікає в рот при затягуванні, і надходить в атомайзер тільки по мірі витрачання. Система подвійної циркуляції повітря забезпечує велику кількість насиченої пари.

  Смаки і аромати

  Крім електронних сигарет, марка Ritchy пропонує широкий вибір рідин для заправки, а також готові набори картриджів до всіх моделей. Різноманітність смаків дозволяє кожному покупцеві знайти серед ароматів Річі найбільш прийнятний як по букету, так і за змістом нікотину. Любителям фруктових ароматів сподобається смак яблука, вишні, винограду. Шанувальникам класики підійдуть тютюнові запахи, кава, ментол, ваніль.

  Електронні сигарети Ritchy – хороший вибір для тих, хто вирішив спробувати безпечне куріння або знаходиться на шляху до остаточного відмови від цієї шкідливої звички.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Електронне куріння
  Матеріали по темі


  • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

   11.07.2007

  • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

   10.07.2008

  • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

   15.09.2008

  • Найбільший асортимент електронних сигарет.

   07.10.2008

  • електронні сигарети

   19.02.2009

  • Електронні сигарети

   26.08.2009