Древні індіанці майя, затягуючись розслаблюючим димом чарівних листя, навряд чи здогадувалися про те, якими суперечливими відгуками нагородить їх відкриття «вдячне» людство. Завезений з американського континенту звичай аборигенів раскуривать на знак подолання розбрату «трубку миру» незабаром трансформувався в звичку заспокоюватися з допомогою тютюну з приводу і без.

Вже в 1575 році — менше, ніж через 100 років після завезення, було введено перше обмеження для курців. Всеблагая Римська Католицька Церква папським указом заборонила для іспанських колоній куріння на робочому місці – діячі зароджується капіталізму швидко зметикували, скільки корисного часу крадуть перекури! А у 1586 р. у Німеччині був випущений ілюстрований альманах відомих тоді рослин, де тютюн вперше був названий «небезпечним».

Сьогодні всі курці знають про згубність своєї пристрасті. На боротьбу з тютюновою залежністю у світі щорічно витрачаються мільярди доларів – що, само собою, змушує виробників шукати все нові і нові способи, здатні залучити чергового кидає. Тому непогана частина цих прибутків витрачається на розробку принципово нових засобів.

У сучасній цивілізації більшість винаходів мають приставкою е-, електронний, щоб відмежуватися від звичних аналогів. E-mail, e-book… а тепер і e-cigarettes. Електронні сигарети, випущені на ринок не так давно, вже завоювали велику популярність серед цільової аудиторії. Це невеличкий пристрій, зовні імітує звичайну сигарету, але зі складною електронною начинкою.

Стверджують, що кидати з їх допомогою легше і приємніше, а головне – безпечніше. Адже змінні картриджі, вставлені у пристрій, що не містять більшості токсинів – неминучих супутників «нетехнологичного» курця. Та й психологічно такий перехід пережити набагато простіше. Плюс до всього, вироблений електронною сигаретою дим абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища – це просто суміш вуглекислоти з водою.

Звучить революційно, не чи правда? Що ж, подивимося, чи пройде ця новинка випробування часом, а головне – споживачами!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння