Електронні сигарети Fresh, в особливості модель Nano 105, за зовнішнім виглядом мало чим відрізняються від звичайних сигарет. Ймовірно, саме цим і зумовлена популярність цієї марки на вітчизняному ринку электрокурения.

Сучасне законодавство з кожним днем все жорсткіше регламентує куріння в громадських місцях. А заборони куріння в офісних будівлях вже давно введені в практику багатьох великих компаній. Не всі курці готові розпрощатися зі своєю звичкою, але багато хто хотіли б мінімізувати ризик для здоров’я. Це і постаралися врахувати китайські виробники. Цигарки марки Fresh не привертають до себе зайвої уваги, при цьому палити їх можна і в ресторані, і в офісі, і в літаку.

Переваги покупки електронних сигарет Fresh

Компанія пропонує великий вибір моделей електронних сигарет, виконаних у різній колірній гамі. Кожен покупець знайде е-сигарету, як мовиться, на смак і колір.

У стартовому наборі міститься кілька різних за міцністю картриджів, в тому числі і безникотиновый. Це дає можливість відразу після покупки приступити до куріння і людині, що має великий стаж і потреба в нікотині, і не занадто активному курцеві, і того, хто просто придбав електронну сигарету Fresh як стильний аксесуар.

Співвідношення ціни та якості у моделей даної марки цілком прийнятне. У разі необхідності є можливість замінювати окремі деталі комплектуючими інших виробників.

Ознайомимося з основними моделями електронних сигарет Fresh.

Fresh Nano 105

Виглядає як традиційна сигарета, аж до скрупульозної зовнішньої імітації цигаркового паперу з характерними смужками. В комплект входить портсигар, подарункова коробка, запасний акумулятор, пристрій для зарядки від мережі 220 V. Ідеально підійде тим, для кого важливо максимальна схожість электросигареты з аналоговою. Комплектується п’ятьма набоями з тютюновим смаком, але різним вмістом нікотину.

Fresh Classic 114

Підходить курцям, для яких більше важливий зовнішній вигляд сигарети, а не її продуктивність. Моделі білого і чорного кольору імітують звичайну сигарету. Рожеві, бордові варіанти підійдуть тим, хто прагне підкреслити індивідуальність. Довжина виробу 114 мм, діаметр 9,2 мм. Однак невеликі розміри накладають ряд обмежень на потужність. Ємність акумулятора невелика, тому дану модель рекомендується купувати не надто активним курцям.

Fresh Classic 155

Модель забезпечена мундштуком і має широкий колірний ряд. Сигарети виконані в традиційному чорному і білому, а також бордовому і рожевому дизайні. Більше підходить активним курцям, оскільки довжина 155 мм дозволяє забезпечити її акумулятор більшої ємності. Це дає можливість після повної зарядки виконувати приблизно 300 затяжок. У комплект входить набір з п’яти картриджів, зарядний пристрій, портсигар, запасний акумулятор.

Fresh Mystic Box

Невелика за розмірами сигарета (довжина 114 мм, діаметр 9,2 мм, вага 15,5 г) імітує звичайну. Цікава тим, що незважаючи на невелику ємність вбудованого акумулятора, може функціонувати кілька днів. Все завдяки великому акумулятора для підзарядки, виготовленому у вигляді сигаретної пачки. Перебуваючи в ній, сигарета постійно підзаряджається, що забезпечує їй тривалу працездатність. В комплект входить цілий набір зарядних пристроїв для автомобіля, мережі 220V, USB.

До всіх перерахованих вище моделей пропонується великий вибір картриджів з різними смаками і вмістом нікотину. Завдяки своїм споживчим якостям, електронні сигарети Fresh користуються непоганим попитом як серед початківців, так і серед досвідчених электрокурильщиков.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009