На цей раз наші східні сусіди змогли здивувати. Вони створили електронну сигарету. Що ж послужило ладу до цього. В даний час куріння – бич людства. Все це почалося близько 500 років тому. Зараз у світі налічується понад 1,3 мільярдів курців. З них більша частина припадає на китайців.

У них з 1,2 мільярда людей курять близько 400 мільйонів. Ось чому електронна сигарета починає набувати тут велику популярність. Китай забезпечує 160-мільярдний прибуток виробникам тютюну. Гонкгонский холдинг Golden Dracon Group Ltd ( «Золотий дракон») підготував до масштабного виробництва і впровадив споживання перших у світі електронні сигарети – як раз для охочих кинути палити.

«Золотий дракон» стверджує, що створення таких сигарет є реальним шансом для курців у боротьбі з цією згубною звичкою.

До теперішнього часу існують вже декілька видів електронних сигарет. Основна відмінність у них – лише в назві:

 • Electronic Cigarette (розробка корпорації SBT RUYAN Technology & development Corporation)
 • Smuke.eu
 • Ruyan Cigar
 • E-Cigar
 • За твердженням виробників електронних сигарет, даний пристрій – це перше ефективний засіб, який реально допомагає кинути палити.

  Як відомо, тільки 2 % курців можуть дійсно кинути палити. Т. о., «Золотий Дракон» має реальні шанси допомоги цим людям. У них буде можливість придбати електронну сигарету і не шкодити своєму організму.

  Коштує це задоволення близько 200 доларів. Електронну сигарету вже можна купити в Китаї, Ізраїлі, Туреччині, Австралії і ряді європейських країн.

  Виробництво диво-сигарет налагоджено вже на трьох китайських заводах в Пекіні, Тианжине і Шеньяні (близько 300 тисяч цигарок в рік). Найбільшою популярністю сигарети користуються в Китаї, в подальшому виробники націлені на американські ринки збуту.

  Отже, як стверджують багато, електронна сигарета – панацея для тих, хто хоче позбутися від шкідливої звички. Вона абсолютно нешкідлива для організму людини і реально допомагає здійснити намічені цілі.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння