«Курець платить двічі: спочатку – за цигарки, потім – за здоров’я» саме так говорить народна приказка. І як завжди народ виявився прав. Більш докладно зупинимося на фінансовій стороні питання про тютюнопаління. Проведемо порівняльний аналіз фінансового боку електронних і звичайних сигарет.

Скільки ви викурюєте в день? Пачку, дві? Напевно середня вартість однієї пачки сигарі становить не менш як 1,5 євро за пачку (20 сигарет). Далі проведемо прості арифметичні дії, такі як 365 днів множимо на 1,5 і в результаті отримуємо близько 550 євро в рік. Непогано. На цю суму можна тиждень відпочити на Чорноморському узбережжі з друзями. Ясний перець, ця суми не обтяжить ваш гаманець. Це ще без витрат на сірники, запальнички, жувальні гумки для усунення запаху з рота та інше.

За твердженням виробників, найдорожчий комплект відмови від куріння за 120 днів коштує 270 євро (за 4 місяці). І все, вам більше не доведеться витрачати свої чесно зароблені гроші на знищення свого здоров’я.

Отже, до чого ж ми прийшли. Практична користь від використання електронних сигарет очевидна – ви збережете своє здоров’я і сімейний бюджет.

«Безпечна сигарета»

Який же ще плюс електронної сигарети (крім збереження здоров’я зрозуміло)?

У Європі хочуть заборонити звичайні сигарети. Єврокомісія пропонує ввести з 2009 року заборону на продаж традиційних сигарет і зобов’язати тютюнові компанії випускати безпечні сигарети. Саме до цієї категорії можна віднести і електронні сигарети.

За даними все тієї ж Єврокомісії щорічно близько 2000 європейців гинуть від пожеж, викликаних непогашену сигаретою. Можливо це реальний вихід із ситуації.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння