Азіатські вчені не перестають дивувати своїми розробками, які, завдяки унікальності, швидко завойовують світ. Одним з таких незвичайних винаходів є електронна сигарета. Звучить дивно, чи не правда? Між тим, назва як не можна точно відображає суть. Це справжня сигарета, що містить нікотин, і в той же час – це електронний пристрій, що забезпечує таку технологію куріння, головний зміст якої можна позначити словом «безпека».

Чому кинути палити неймовірно важко? Часто основним «каменем спотикання» стає психологічна залежність від самого процесу – недарма сигарету називають «соскою для дорослих». Ми настільки звикаємо хапатися за цю рятівну паличку в будь нервуючої ситуації – більш того, куріння стає обрядом, супроводжуючим багато повсякденні дії. Після їжі, відвідування дантиста, важкого іспиту – будь-яке розслаблення повинно супроводжуватися тютюновим ритуалом.

Навіть затяті курці визнають: в цьому пристрасть так багато негативу, що виділити щось одне в якості «самого неприємного» не представляється можливим. Звичайні сигарети містять хімічні речовини, аж ніяк не корисні для здоров’я, зокрема, аміак, миш’як, ціанід, бензол та ще багато іншого – причому викликають звикання, за силою можна порівняти з наркозалежністю. Заборонено палити в громадських місцях. А неприємний запах, який супроводжує завзятого любителя тютюну всюди?

Так от, електронна сигарета позбавлена всіх цих недоліків і дозволяє курити в повному сенсі цього слова — тобто відчувати тонкий тютюновий запах, але при цьому не завдавати нікому абсолютно ніяких незручностей. Забавно, але для користування електронною сигаретою не потрібні ні сірників, ні запальнички, ні попільнички. Перша ж затягування запускає електронну автоматику, що регулює весь подальший процес. При цьому ви, як справжній куряка, можете пускати кільця, але не з тютюнового диму, а з пара – повна, але безпечна імітація куріння!

Перехід від звичайних сигарет до електронних не викликає абсолютно ніяких труднощів. Подальший повна відмова від куріння приходить вже сам собою, оскільки електронні сигарети не викликають звикання. У цьому геніальна задумка вчених, яка допомогла вже мільйонам людей по всьому світу легко, не відчуваючи стресу, назавжди розпрощатися зі шкідливою звичкою і тим самим значно поліпшити своє здоров’я.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння