Електронна сигарета eGo – одне з кращих пропозицій для электрокурильщиков, охочих випробувати повну гаму відчуттів. Часто для перших експериментів з електронним курінням новачки купують сигарети, максимально схожі на звичайні тютюнові вироби. На жаль, всі вони володіють одним недоліком – малою потужністю акумулятора. Залежно від тривалості і інтенсивності перекурів, такий сигарети вистачить на 3-5 разів, після чого вона потребує подзарадке.

Часто у максимально імітованих сигарет вже протягом перших місяців використання виникають проблеми з акумуляторами і атомайзерами, курці відзначають невелику кількість пари і, як наслідок, недостатню гаму смакових відчуттів.

Зовнішній вигляд і дизайн

Дизайн е-сигарет ego – втілення стилю та вишуканості. Модель стилізована під сигару. Класичні кольори поєднуються з будь-яким нарядом або аксесуарами. Як правило, чоловіки віддають перевагу моделі чорного кольору, дами – білого. За зовнішнім виглядом ego значно відрізняється від традиційної сигарети і від своїх малопотужних електронних побратимів. Вона має набагато більші розміри — 118-127 мм в довжину і 14-15 мм в діаметрі. Втім, це навряд чи можна вважати недоліком, оскільки саме завдяки малим габаритам, електронна сигарета eGo отримала свої чудові споживчі характеристики.

Довше, інтенсивніше, смачніше

Відмінною особливістю електронної сигарети eGo є велика ємність акумулятора (650 mah) і потужні атомайзери, що дають насичений пар. З однієї підзарядки можна виконати до 300 повноцінних затяжок. Це означає, що протягом робочого дня користувачеві не потрібно думати про пошук джерела живлення. Включається сигарета з допомогою ручного керування – кнопки на корпусі. Додаткові комплектуючі — passthourgh (пасстру) дозволяють палити навіть під час підзарядки від USB порту або блоку живлення.

Існують варіанти «мега»-батарей, ємністю 900 і навіть 1000 mah. Такі моделі як Joye eGo-T, Janty eGo-T, TW Tornado eGo-T, замість звичайних картриджів укомплектовані танк-картриджами з більшою місткістю і системою безперервної подачі рідини в атомайзер. Завдяки відсутності у картриджі волокнистого наповнювача, смак електронної сигарети з часом не насичується неприємними відтінками, а залишається первинним до повної витрати рідини.

Одна модель під різними назвами

На сьогоднішній момент електронна сигарета ego продається під кількома «личинами». Найбільш відомі моделі Joye eGo — китайського виробництва. Вони вже давно присутні на російському ринку і зарекомендували себе як якісний продукт.

Ще одна модель вийшла на російський ринок в грудні 2010 року. Нова модифікація ego-T розроблена спільно з італійською компанією Ovale. На відміну від китайських е-сигарет, танк-картридж цієї моделі вміщує в себе 1,5 мл заправної рідини. В якості додаткового функціоналу батареї передбачена захист від випадкового натискання.

Електронні сигарети eGo на вітчизняному ринку представляє відома компанія Janty. В її модельний ряд входить чотири варіанти сигарети ego і модифікація з танк-картриджем — eGo-T Xtended set.

Ще одна модель електронної сигарети eGo поставляється в Росію під британською маркою TW Tornado. Дана модель володіє всіма перевагами лідерської Joye eGo, але за відгуками покупців більш ретельно проходить контроль якості, завдяки чому відсоток браку зведений до мінімуму.

Почитавши відгуки про е-сигарети ego, можна переконатися в тому, що це затребувана і популярна модель, схвалена сотнями користувачів. Курці зі стажем цінують її за можливість палити звичними темпами і не залежати від близькості джерел живлення. Електронна сигарета eGo – кращий спосіб отримати від электрокурения тільки позитивні враження.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Електронне куріння
Матеріали по темі


 • Розроблено унікальний метод боротьби з курінням за допомогою «електронної сигарети»

  11.07.2007

 • Електронні сигарети небезпечні для здоров’я

  10.07.2008

 • Інструкція по застосуванню електронної сигарети

  15.09.2008

 • Найбільший асортимент електронних сигарет.

  07.10.2008

 • електронні сигарети

  19.02.2009

 • Електронні сигарети

  26.08.2009