Аптечка «Эдас-Никур» розроблена спеціально для шанувальників гомеопатичного методу лікування. Основними перевагами такої терапії буде відсутність шкоди для організму і сумісність з будь-якими препаратами. Якщо ж ви спочатку налаштовані скептично до «лікування подібного подібним», краще віддати перевагу аптечці «Эдас-Никур що-небудь з традиційних препаратів для боротьби з курінням – можливо, цей шлях буде для вас більш ефективним.

«Эдас-Никур» являє собою комплекс гомеопатичних засобів, спеціально підібраних для полегшення саме тих симптомів, які доставляють масу незручностей кидає. Як правило, основними скаргами відвикання є дратівливість, нервозність, безсоння – то є неприємні прояви з боку нервової системи. Крім того, в аптечку «Эдас-Никур» входять корисні для відновлення змученого тютюнопалінням організму препарати.

Якщо не вдасться купити аптечку «Эдас-Никур» в готовому вигляді, її можна зібрати з чотирьох окремих препаратів: Никостен (Эдас 961), Никостат (Эдас 962), Бронхонал (Эдас 904) і Пасифлора (Эдас 911). Правда, далеко не в кожному місті можна знайти в аптеках всі чотири компоненти. В такому випадку складові «Эдас-Никур» можна замовити на сайті виробника або в Інтернет-аптеці. У сумі на чотири препарату піде близько 250-300 рублів.

Всі компоненти аптечки «Эдас-Никур» являють собою гранули, які потрібно розсмоктувати під язиком за певною схемою. Кожен з препаратів допомагає курцеві впоратися з неприємними симптомами відміни тютюну і відновити здоров’я.

Никостен викликає відраза до тютюну: при спробі закурити з’являється нудота, слиновиділення, головний біль. Поступово виробляється рефлекс: «куріння викликає тільки неприємні відчуття», – і перестає тягнути на сигарети. Його приймають 3 рази в день по 5-6 гранул, або по одній гранулі при появі бажання закурити.

Никостат допомагає організму пережити відсутність у крові нікотину. Він приводить в порядок роботу всіх внутрішніх органів і судин, покращує самопочуття. З Никостатом різкий відмова від сигарет не перетвориться для курця на тортури. Цей препарат приймається лише один раз в тиждень, по 5-6 гранул.

Дія Бронхонала, в основному, пов’язано з дихальною системою: він покращує прохідність бронхів, зменшує кашель і задишку курця. Крім того, за рахунок міститься в препараті ехінацеї, підвищується опірність організму інфекціям.

Заспокоїти нерви і зняти стрес кидає курцеві допоможе Пасифлора. Препарат усуває різкі перепади настрою, покращує сон і працездатність. Застосовуються Бронхонал і Пасифлора за однією і тією ж схемою: 3 рази у день по 5-6 гранул під язик.

Тривалість лікування «Эдас-Никур» краще визначити з лікарем-гомеопатом. Зазвичай вона становить 2-3 місяці. Як правило, за цей час знижується тяга до паління, поліпшується настрій і самопочуття. Втім, є певні медичні дані, що подібні зміни відбуваються і з тими колишніми курцями, які кидали палити повністю самостійно.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння