Ф. Кутів (1904-2008 рр.) – всесвітньо відомий і найбільший хірург, доктор медичних наук, професор, голова Петербурзького товариства хірургів та «Союзу боротьби за народну тверезість». Як тобі вже відомо, куріння в 90% випадків є причиною такого страшного і смертельного захворювання, як рак легенів. Злісні курці захворювання на рак у 30 разів частіше, ніж некурящі.

У світі відбуваються сотні операцій, пов’язаних з раком легенів і його лікуванням. Їх проводять досвідчені хірурги. Вони такі ж люди як і ми, у них також є почуття. Тепер уяви собі, що вони відчувають, коли їм проходиться відмовляти людям в операції, яку деякі хворі вважають єдиним способом зберегти своє життя. А вони відмовляють лише з однієї причини – вже надто пізно і нічого не можна зробити. Тут хірург безсилий.

Останнім часом все більше на операційні столи потрапляють жінки-курці. Коли розкривають їх грудну клітку, то яка ж картина постає перед очима хірурга? Темні легені, які вже зарості метастазами і вже нічим допомогти не можна.

Поки ти молода, то рідко замислюєшся про те, що буде з тобою через років 15-20. адже це ще так далеко. А жити і радіти життю треба сьогодні. Не думай, що ти виглядаєш в очах протилежної статі більш сексуальною. Як же ти помиляєшся. Ти, курить дівчина – лише тимчасова забава. І не варто ображатися на це висловлювання. У більшості випадків це так. Це – правда життя.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Статистика
Жіноче куріння
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Сумна статистика тютюнопаління

  18.01.2009

 • 10 фактів кращого світу

  20.08.2009

 • Боремося з «згубною звичкою» – в мережі

  26.08.2009

 • Трохи нікотинової статистики

  26.08.2009

 • Статистика споживання сигарет на одну людину на рік (дані 2007 року)

  26.08.2009