Основна дія опіуму спрямоване на пригнічення центральної нервової системи. Він викликає ейфорію, галюцинації, відбувається швидка кмітливість і впевненість у судженні, а під кінець дії – млявість. У людини, що прийняла опіум з’являється відчуття ширяння над реальністю. Вживає морфій відчуває свого роду сонливість(тривалість такого стану становить приблизно 8 годин). Також сповільнюється дихання, пригнічується центральна нервова система, розширюються зіниці.
Звикання до опіуму відбувається досить швидко. З’являється сильна психологічна і фізична залежність. Вона з’являється за кілька тижнів, що є дуже коротким терміном. Згодом залежність посилюється. Раннє і сильне звикання веде до того, що споживають всі великі і часті дозування.

Період ейфорії короткий. Потім настає залежність, яка не дозволить легко відмовитися від наркотику. Потім причини вживання змінюється: спочатку це було отримання кайфу, потім – зняття абстиненції.

Характерні зовнішні ознаки вживає опіум: блідий колір шкіри, безсоння, синці під очима, втрата апетиту, статеве безсилля, послаблення настороженості і розуміння, емоційна нестабільність і сильна худоба. Швидко настає процес розумового і фізичного нездужання. Відбувається руйнування особистості. Він вже не може цьому опиратися.

Постійно існує ймовірність передозування. Вона уповільнює частоту пульсу, синюватого кольору стають губи і кінцівки, симптоми схожі на симптоми ціанозу. Починається виділення густого і холодного поту, сильне скорочення зіниць, нерегулярне дихання. Можлива настання летального результату від задухи. Ще одним ускладненням, спричинених ін’єкційним опіумом є зараження ВІЛ-інфекцією та вірусними гепатитами, соціальна ізоляція.

Отже, опіум є одним з найсильніших наркотиків, отриманими синтетичним способом. Його вживання може призвести до дуже сумних наслідків. Відбувається руйнування особистості та організму вживає опіум. Знеболюючі властивості опіуму використовуються в медичних цілях.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Марихуана
Матеріали по темі


 • Куріння легких наркотиків з рослинних матеріалів

  03.11.2008

 • Правова сторона цього питання

  03.11.2008

 • Деякі факти про куріння марихуани

  03.11.2008

 • Історія гашишу

  09.11.2008

 • Гашишизм – це вже діагноз. Його симптоми

  09.11.2008

 • Розвиток гашишизма. Основні етапи

  09.11.2008