DMT – це психоактивна речовина, що відноситься до класу триптаминов. Перша його поява – 1931 рік. Перший хімічний синтез був зроблений англійським хіміком Річардом Мански. Це не синтетична речовина.
Воно зустрічається в природі:

 • виробляється в малих кількостях в людському організмі в процесі нормального обміну речовин,
 • зустрічається в багатьох рослинах.
 • Найбільшого поширення такі трави отримали у шаманів Південної Америки, які використовували їх для приготування напою ayahuasca. Він містив у собі DMT в якості одного з основних діючих компонентів. Ще його можна отримати з кореня Мімози. Вперше це сталося у 1946 році завдяки бразильському этноботанику і хіміку Гонсалвесу де Ліма. Він назвав вийшло речовина «нигерин».

  Диметилтриптамин являє собою кристалічний порошок різного відтінку, починаючи від білого і закінчуючи жовто-червоним. Також зустрічається і прозорий порошок. Солі цієї речовини добре розчиняється у воді. Сам же наркотик розкладається під впливом світла, тепла і кисню.

  Існую декілька способів вживання DMT: з вживанням вищевказаного напою, вдихання з димом(або куріння) і внутрішньовенно. Останній спосіб призводить до дуже швидкого і сильного ефекту. Період тривалості кайфу недовгий – не більше 30 хвилин.

  Вплив DMT на людину по-різному. Вперше психотропні властивості DMT вивчалися в 50-х роках XX століття угорським лікарем Стівен Зара. Все залежить від способу вживання. Наприклад, при палінні, вироблений дим часто викликає неприємні відчуття в легенях. В організмі людини відбуваються наступні зміни: збільшується артеріальний тиск, зменшується діаметр зіниць, частішає серцебиття.

  У крові підвищується рівень таких речовин як, кортикотропіну, пролактину, кортизолу і бета-ендорфінів. Наявність цієї речовини схоже з виробленням гормону радості – ендорфіну. Завдяки цьому у людини виникають галюциногенні бачення, візуалізація різних ефектів, подібно таким, які відбуваються під час сну, переживань клінічної смерті і предагональных станів мозку. Можливо, саме з-за цього в народі з’явилася така думка, що перед якоюсь шокової і раптової ситуацією, яка може загрожувати життю, у нього проноситься все життя перед очима.

  Іноді люди відчувають переживання наземної життя серед придуманих їх уявою істот, таких як ельфи, гіди, помічники і т. д. Для доказу цього стану речей, в 1990-1995 роках психіатр Рік Страссман з університету Нью-Мехіко провів дослідження. У результаті, деякі з цих істот представляли випробуваним у вигляді бджіл, клоунів, павуків гномів та інше. В цілому всі учасники досліджень повідомляли, що ці істоти є жителями паралельної, незалежної реальності, дорогу до якої відкриває прийом DMT.

  Що ж стосується поширеності цього наркотику, то в більшості країн Європи він заборонений законом, а в Росії він дозволений, але при цьому поміщений в список I, в якому встановлені найсуворіші категорії речовин. Ось так от, Росія як завжди відзначилася.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння