Цьому мене навчила одна жінка, психотерапевт. Ясна річ, я ніколи б не повірив, що це може допомогти, якщо б не рекомендація від людини, який пройшов через все і реально переміг нікотинову залежність.

Відразу скажу, що той, хто хоче кинути курити за допомогою дихальних гімнастик з йоги, повинен запастися терпінням. Але навчившись цьому, можна досягти набагато більшого: вправи на контроль дихання дозволяють справлятися з багатьма психологічними проблемами, страхами, навчать розслаблятися і знімати напругу робочого дня.

Найскладніше – це навчитися ПРАВИЛЬНО робити вправи. Суть в тому, що зроблені неправильно не приносять ніякого ефекту, але і шкоди втім теж. Проте як тільки у вас вийде, ефект не змусить себе довго чекати. Метод контролю емоцій і залежностей (а потреба в нікотині багато в чому породжена саме психологічними «гачками») полягає в примусовому зняття внутрішньої напруги. Як тільки вам хочеться закурити, ви виконуєте просте вправу протягом 15-20 хвилин і БАЖАННЯ РЕАЛЬНО ЗНИКАЄ. Ви дійсно не хочете курити і це прекрасно!

Описати вправи в цій історії можна, але немає сенсу. Вчитися їх виконувати, вчитися слідувати інструкціям потрібно тільки під керівництвом досвідченого людини. Однак і сакральних знань тут теж немає: ви можете прочитати про методики в тисячах книг про йогу, яких нині на прилавках магазинів греблю гати.

Так, повторюся, що дихання з йоги дозволяє не тільки кинути палити, але і багато-багато чого ще. Наприклад, я навчився контролювати свої емоції, вміти швидко зосереджуватися або навпаки розслаблятися в стресовій ситуації. У метушні великих міст надзвичайно корисна і потрібна штука, точно вам кажу! Успіхів усім!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Дихальна гімнастика
Історії успіху
Матеріали по темі


 • Лист палить дівчині

  04.09.2016

 • Куріння в Європі

  04.07.2007

 • Як кинути курити назавжди!

  15.10.2015

 • re: Марії …”Хто що порадить…”

  17.02.2008

 • Кинути палити або «Як перемогти в гонитві за задоволеннями»

  21.04.2008

 • Ковбой Мальборо

  23.11.2008