Куріння одного «косячка» прирівнюється до 20 сигарет. Вчені Нової Зеландії боятися появи «епідемії» раку легенів. зрозуміло чому. Згідно з інформацією, опублікованою одним європейським медичним журналом руйнівну дію на легені від марихуани у багато разів сильніше, ніж від тютюну. Це пов’язано з тим, що в її димі міститься канцерогенів в 2 рази більше, ніж в тютюні. До того ж курець гашишу, марихуани затягується більш глибоко і викурює косяк до кінця, від чого збільшується обсяг вдихуваного диму.
За дослідженнями Медичного дослідницького інституту все тієї ж Нової Зеландії у курців в крові рівень чадного газу в 5 разів вище, ніж у курця звичайних сигарет.

За статистикою, в Новій Зеландії вживання канабісу вже стало причиною одного з 20 випадків захворювання раком легень. Було обстежено 79 пацієнтів. У підсумку вимальовується наступна картина: при рівній кількості вживаного тютюну і при інших рівних умовах серед опитаних ризик захворювання раком легенів зростав на 5,7 % для тих, хто курив більш ніж однієї сигарети з марихуаною в день на протязі 10 років чи по два «косяка»в день протягом 5 років.

Science Daily пише, що бульозні захворювання легенів у курців марихуани відбувається значно раніше, років на 20, ніж у тих, хто курить тютюн. При цьому захворюванні після вдиху в легенях затримується повітря, т. о., створюється перешкода для нової порції повітря. Це призводить до руйнування легенів.

Гарячий пар, який вдихають любителі марихуани при її куріння, надає руйнівний ефект на ваші їхні легені.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Марихуана
Матеріали по темі


 • Куріння легких наркотиків з рослинних матеріалів

  03.11.2008

 • Правова сторона цього питання

  03.11.2008

 • До чого ми можемо дійти

  03.11.2008

 • Історія гашишу

  09.11.2008

 • Гашишизм – це вже діагноз. Його симптоми

  09.11.2008

 • Розвиток гашишизма. Основні етапи

  09.11.2008