12-13 років – перехідний вік. Захотілося познайомитися з крутими хлопцями, які курять. Почали з подружкою палити, щоб зустрічатися з ними у місцях для куріння, спілкуватися там. Спочатку 2-3 рази в тиждень, потім кожен день і так все більше і більше. З тих пір пройшло 7 років, і я не пам’ятаю, щоб я не курила більше днів 3-х. Намагалася кидати мільйон разів, але вистачало ненадовго.

Я не хочу зараз звинувачувати своїх друзів, але в усьому винне оточення. У кожної людини є вибір, але я зв’язувалася тільки з поганими компаніями, де і хлопці, і дівчата курили. Я не могла кинути… Моя мама, постійно відчувала від мене запах, спочатку влаштовувала страшні істерики, карала, не випускала нікуди. Але … ох, вже цей проклятий вік! Тому зараз мені щиро шкода школярів, які пишуть тут, що «палити – це круто» і т. д. Кинути палити не можна змусити, а тим більше пояснити всю шкоду, принесений цією згубною звичкою, в цьому віці не можна! Ну чому розуміння приходить так пізно!!?

До 7-ого класу я була круглою відмінницею, як тільки почала курити, скотилася. Все закінчилося тим, що я не поступила в вуз. Але я настільки вдячна своїм батькам, що вони виявилися такими мудрими, що, незважаючи на фінансові труднощі, віддали мене вчитися в чудовий пристойний університет нехай і на комерційній основі.
Інші люди… Інший світогляд… Я навіть не могла не те що курити в присутності когось із одногрупників, ніхто з моєї групи навіть не знає, що коли-то я КУРИЛА!

Курці засуджуються.. Курять одиниці, що супроводжуються нікчемними поглядами кожен раз. В університеті строго стежать за тим, щоб ніхто не курив на території. Це створює додаткові незручності курцям. Одного разу на парі нам дали завдання щодо «Листа палить дівчині». Це дуже продуманий хід. Ця стаття не опинилася в найближчої урни, якщо б її просто роздали, як листівку. Потрібно було детально і вдумливо прочитати.

Я не знаю.. чи подіяла вона на мене, як кодування або щось в цьому роді.. мені все-одно. Але через тиждень я відмовилася від цієї мерзенної звички. Не хочу зараз заявляти гучно «кинула». Пройшло не так багато часу – 3-4 місяці.

Погляди стали змінюватися з першого курсу, я морально була готова кинути, але все ніяк не виходило. Я рада, що опинилася серед всіх цих некурящих людей, більшість з них навіть жодного разу не пробували палити, не було таких думок.

Я познайомилася з чудовим хлопцем, який, як згодом виявилося, ні за що б не став зав’язувати зі мною стосунки, якщо б я курила при ньому.
Мені шкода, що розуміння прийшло так пізно! Мені хочеться переконати всіх цих стоять біля шкіл хлопців і попивають дим, кинути ЗАРАЗ. Але, боюся, це неможливо…

СТИСНІТЬ ВОЛЮ В КУЛАК І ДОВЕДІТЬ СОБІ, ЩО ВИ СИЛЬНА ЛЮДИНА!!!

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння