Захворювання на рак у різних формах досягло в Індії масштабів національного лиха: щогодини від цього помирає близько 50 громадян країни. Згідно з опублікованими результатами загальнонаціонального дослідження, за рік хвороба забирає в цілому 440 тис. життів. Але при цьому щорічно реєструється близько 800 тис. нових випадків ураження смертельною недугою.

Дослідження дозволило виявити кілька регіонів Індії, де рівень поширення ракових захворювань перевищує найвищі світові показники.

Ця статистика відноситься до раку ротової порожнини, гортані, легенів, жовчного міхура, шиї, нирок, грудей, шлунка, матки, товстої кишки. Найчастіше поява хвороби викликано причинами, пов’язаними з традиціями харчування та способу життя, в тому числі — з стійкою звичкою жувати бетель або тютюн, зловживанням алкоголем. Але найпотужнішим бичем залишається куріння.

Майже у 50% пацієнтів рак спровокований саме цією згубною пристрастю. На думку індійських медиків, які підготували на підставі отриманих даних свої рекомендації уряду, основні зусилля держави і громадськості повинні бути зараз зосереджені саме на те, щоб запобігти зростанню армії індійських хворих на рак за рахунок курців, що нараховує 2,5 млн осіб.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння