Куріння, як активне, так і пасивне, є серйозним стресовим фактором для організму. У сукупності з погіршенням екологічної обстановки, вимотуючою ритмом сучасного життя, звичної для міського жителя хронічною депресією куріння стає тією краплею, яка руйнує навіть найміцніший камінь – природне здоров’я. Організм курця страждає від постійної нестачі найважливіших для повноцінного життя речовин.

Куріння не дає правильно засвоюватися вітамінів, яких і так небагато в їжі, набиту консервантами і барвниками. Особливо страждає курець від нестачі вітамінів групи В, а також С, Е і бета-каротину. Більш того, куріння провокує «вимивання» з організму мінеральних компонентів – наприклад, кальцію, необхідного для наших кісток. Тому імунна система курця знаходиться в постійному пригніченні.

Хочете дізнатися табакопоклонника в натовпі? Придивіться. Як правило, у нього нездоровий колір обличчя, непроходящие «заїди» в куточках рота, погані зуби, шкіра, тьмяне волосся, ламкі нігті. Все це ознаки порушеного імунітету. Тому курцям просто необхідно підтримувати свій організм більш ретельно. Це ж стосується і тих, хто не так давно кинув. Щоб відновити природне здоров’я організму, підірване роками шкідливої звички, потрібно як слід переглянути свою дієту. Але цього, як правило, дуже мало. А труїти свій організм додатковою фармакологічної хімією не хочеться.

І тут на допомогу приходять біологічно активні добавки (БАД), не є в повному розумінні цього слова лікарськими засобами. Ставлення до них суперечливе. Багато лікарі безапеляційно стверджують, що сенсу в їх використанні ніякого немає – і навіть навпаки, вони можуть бути не тільки неефективні, але й шкідливі. Але народна думка, як правило, діаметрально протилежно точки зору вчених ескулапів. До того ж сама ідея БАД виглядає вельми привабливо: ніякої побічної дії хімічних препаратів, тисячолітня історія застосування в народі і очікувана користь для здоров’я.

На ринку БАД для курців присутня безліч торгових марок. Так чи інакше взагалі все БАД призначені для підживлення організму, тому їх можна використовувати і для хронічно депресивного імунітету курців. Але все ж кілька брендів позиціонуються саме для реабілітації злісних табакопоклонников. Як правило, до складу БАД для курців входять відомі лікарські рослини, вітаміни, мінеральні речовини в оптимальному поєднанні, що дозволяє досягати синергічного дії компонентів.

Виробники описують їх ефект як оптимізуючий роботу всіх систем організму – шляхом м’якого очищення від токсинів, якими курець люто наповнює своє тіло. Бади для курців надають загальнозміцнюючу дію і допомагають заповнити недолік найважливіших мікронутрієнтів, в результаті чого знижується ризик розвитку важких захворювань. Після відмови від шкідливої звички Бади для курців дозволяють організму швидше відновитися від згубних наслідків паління.

Як би там не було, вірити виробникам Бадів для курців чи ні, рішення за вами. Але вигода відмови від куріння безперечна у будь-якому випадку.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013

 • БАД чай «369» – з листя банаба і трав

  31.03.2016