Стародавні індійські практики заслужено користуються славою таємного, але дієвого знання. Тим більше приємно, що в наш вік інформації та глобалізації це знання стає не доступно лише обраним. Рецепти «Аюрведи» — трактату, написаного тисячоліття тому на священній мові санскриті, втілюються в масовому виробництві біологічно активних добавок(БАД).

Одним з найвідоміших є Расаяна Трипхала – легендарний мікс з трьох рідкісних рослин(амалакі, бибхитаки і харитаки), які ростуть тільки в одному місці планети – на південних гімалайських схилах. Сама назва «трипхала» в буквальному перекладі означає «три плоду». Особливість цих рослин у тому, що вони володіють 5 смаками з 6 можливих за Аюрведою, тому неспроста називаються «царськими».

Троїстість дії БАД «Трипхала» задовольняє аюрведичний принципам, в результаті чого кожен компонент впливає на певну Дош(тобто тип тілесної конституції).

Амалакі(індійський агрус) має виражений омолоджуючий ефект, за рахунок підвищеного вмісту вітаміну С(у 6 разів більше, ніж у лимоні!). А дієвість цього вітаміну для опору старінню підтверджено і сучасною наукою – наприклад, нобелівським лауреатом Лайнусом Полінгом.

Бибхитаки покращує голос(за рахунок потужного відхаркувальний ефекту), зір, сприяє зростанню здорових волосся і нігтів, які часто страждають у завзятого курця. Чинить сприятливу дію на травлення, дихання, видільні функції організму, стимулює регенерацію клітин печінки.

Харитаки є потужним джерелом танінів і антиоксидантів, живить нервові тканини, покращує роботу мозку. Для колишніх курців принципово природне очищення слизових.

Застосування БАД «Трипхала»

БАД «Трипхала» рекомендовано застосовувати протягом місяця по 1-2 таблетки в день, заїдаючи медом або топленим маслом(так краще засвоюються корисні речовини). Не показано використання «Трипхалы» вагітним і годуючим, щоб уникнути небажаних наслідків. Вартість БАД «Трипхала» — 450 руб. за банку.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013

 • БАД чай «369» – з листя банаба і трав

  31.03.2016