Renewal — біологічно активна добавка на рослинній основі з додаванням вітамінного комплексу. Рекомендується як засіб для відвикання від куріння.

Опис

Випускається у вигляді капсул, по 0,4 г активних речовин в кожній капсулі. Розфасовуються в полімерний блістер по 30 капсул, по одному блістеру в картонну пачку.

Склад

Активні речовини у складі Renewal — амінокислота гліцин, комплекс вітамінів А, D3, Е, В1, В2, В6, В12, С, РР, фолієва кислота, пантотенова кислота, біотин (вітамін Н), корінь солодки, листя шавлії, трава пустирника.

Дія та показання

Виявляє седативну, стабілізуючу дію, регулює роботу нервової системи, не викликаючи побічних ефектів у вигляді седації і сонливості. Сприяє нормалізації метаболічних, обмінних процесів, покращує роботу серцево-судинної, імунної систем, має протизапальну та дезінтоксикаційну дію, захищає слизові оболонки від подразнення. Завдяки комплексу активних речовин знижує вираженість симптомів, що виникають на тлі відмови від куріння, сприяє зниження тяги до куріння.

Основне показання: лікування нікотинової залежності.

Протипоказання

Не застосовується у дітей до 14 років, вагітних і годуючих жінок, при індивідуальній непереносимості основних і допоміжних компонентів БАД.

Спосіб застосування

Приймається внутрішньо, до їди, по 1-2 капсулі на день, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість курсу 1-2 місяці. При необхідності курс можна продовжити.

Побічні явища

Реакції індивідуальної непереносимості.

Відгуки

Комплекс активних речовин може служити джерелом додаткових надходжень вітамінів, таких необхідних у період відмови від куріння. Допомагає організму в процесі відновлення після хронічної інтоксикації на тлі куріння.

Додаткові вказівки

Продукт зареєстрований як БАД. Не є ліками. Може використовуватися як засіб основної та додаткової допомоги при відмові від куріння. Перед початком курсу потрібна очна консультація лікаря.

Ціна

У розповсюджувачів компанії «Едельстар», в спеціалізованих відділах роздрібної мережі придбати БАД Renewal можна за ціною від 380 до 520 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
Renewal
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013