Нікотинорм — препарат рослинного походження, що використовується як основний чи допоміжний засіб при лікуванні нікотинової залежності.

Опис

Випускається у вигляді спрею, має смак і аромат рослинних компонентів, що входять до його складу. Розфасовується в полімерні флакони з помпою-розпилювачем, по 30 мл у флаконі.

Склад

У складі спрею Нікотинорм тільки рослинні компоненти: екстракт хмелю звичайного, екстракт трави пасифлори червоно-білою, екстракти трави меліси лікарської і вівса посівного, шоломниці бококвіткового, імбиру.

Дія та показання

Комплексний вплив рослинних компонентів, що входять до складу Нікотинорма, призводить до позитивних ефектів, підсумком яких є формування відрази до смаку викурених сигарет і нормалізація нервово-психічного і фізичного стану в кидають палити.

Після розпилювання Нікотинорма в порожнині рота куріння сигарети викликає неприємні смакові відчуття, що сприяє формуванню і закріпленню рефлексу огиди.

Діючи м’яко, рослинні компоненти препарату допомагають знизити вираженість симптомів, що виникають при відмові від куріння. Нормалізується самопочуття, знімається нервово-психічна напруга, поліпшується сон, регулюється апетит.

Ефект від застосування препарату проявляється до п’ятого дня використання, по закінченню цього часу рекомендується повністю відмовитися від паління, а препарат використовувати як засіб підтримуючої терапії.

Показання до використання БАД Нікотинорм — лікування нікотинової залежності, поступове відвикання від куріння.

Протипоказання

Не застосовується при індивідуальній непереносимості компонентів препарату, не призначається вагітним і годуючим.

Спосіб застосування

Перед введенням препарату необхідно енергійно збовтати вміст флакона, не знімаючи кришки. Нікотинорм вводиться шляхом розпилення у порожнині рота, по 5 впорскувань на один прийом, за 5-7 впорскувань у добу. Курс лікування — від 5 до 30 днів.

Побічні явища

Даних про побічні явища немає.

Відгуки

За відгуками використовували препарат, Нікотинорм сприяє формуванню відрази до смаку сигарет і запаху тютюнового диму, що дозволяє оцінити його як досить ефективний засіб лікування нікотинової залежності.

Додаткові вказівки

Не є лікарським препаратом. Перед використанням слід отримати консультацію лікаря. Не застосовувати довше терміну, зазначеного в способі застосування.

Ціна

Вартість БАД спрей Нікотинорм у розповсюджувачів і в спеціалізованих відділах роздрібної торгівлі від 750 до 920 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
Нікотинорм
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013