Біологічно активна добавка до їжі, рослинні компоненти якої полегшують симптоми, що супроводжують процес відвикання від куріння і виникають при алкогольної абстиненції. Знижує вираженість симптомів, що турбують курця — кашель курця, утруднене дихання.

Опис

Випускається у вигляді таблеток по 0,68 г суміші активних компонентів. Таблетки розфасовуються в полімерний флакон, по 60 таблеток у флаконі.

Склад

У складі БАД Лоовит №5 «Антитютюн, антиалкоголь» тільки рослинні компоненти: порошок насіння чілібухі, порошок насіння грудошника горького, мезериум, чага, подорожник.

Дія та показання

Підвищує тонус і життєві сили, м’яко стимулює нервову систему, знімаючи симптоми астенізація — млявість, стомлюваність, знижений настрій. Сприяє активізації обмінних процесів, нормалізує артеріальний тиск, серцеву діяльність, трофіку мозкової тканини.

Володіє здатністю знижувати вираженість болю при різних захворюваннях, знижує поріг судомної готовності. Має гепатопротекторні властивості, покращує роботу нирок.

Показаннями до призначення БАД Лоовит №5 «Антитютюн, антиалкоголь» є:

– період відвикання від куріння;

– кашель курця;

– лікування алкогольної залежності;

– похмілля.

Протипоказання

Протипоказання до застосування БАД не встановлені.

Спосіб застосування

Таблетки приймають сублінгвально, поміщаючи таблетку під язик і тримаючи її там до повного розчинення. Рекомендована доза для дорослих по одній таблетці вранці і ввечері за 20 хвилин до їжі.

Препарат може використовуватися в педіатрії при захворюваннях бронхолегеневої системи. Дози для дітей і підлітків встановлюються лікарем.

Побічні явища

Побічних явищ не виявлено.

Відгуки

Може використовуватися в якості додаткового засобу при традиційному лікуванні захворювань і станів, пов’язаних з нікотиновою або алкогольною залежністю.

Додаткові вказівки

Не є ліками. Використовується в якості додаткового засобу при лікуванні нікотинової та алкогольної залежності в комплексі з іншими методами (препаратами). Перед застосуванням потрібна консультація лікаря.

Ціна

БАД Лоовит №5 «Антитютюн, антиалкоголь» реалізується через дилерську мережу компанії «Едельстар» і спеціалізовані магазини роздрібної мережі. Вартість від 150 до 220 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Лоовит №5
Бади від куріння
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013