Фруктові пастилки «КуриМало» призначені для контролю режиму і частоти куріння в період відвикання від куріння або при необхідності скоротити кількість викурених сигарет.

Опис

БАД «КуриМало» випускається у вигляді пастилок для розсмоктування зі смаком горіха та чорносливу. Розфасовуються в невеликі картонні пачки по 16 пастилок у кожній.

Склад

До складу БАД пастилки «КуриМало» входять порошок горіха лотоса Комарова, екстракт гребенів винограду, фруктове пюре, а в якості додаткових (не активних) компонентів — натуральні ароматизатори, підсолоджувач, глазирующее речовина.

Дія та показання

Розсмоктування пастилок «КуриМало» призначено для зміни поведінкового стереотипу, що має велике значення у формуванні нікотинової залежності. Жування пастилок замість куріння допомагає розірвати умовно-рефлекторну зв’язок, міцно пов’язану з процесами тютюнопаління — витяг сигарети з пачки, запалювання, інші звичні поведінкові реакції.

При жуванні пастилок зменшується кількість епізодів куріння і викурених сигарет, що може допомогти і підтримати в бажанні кинути палити.

Активні речовини БАД «КуриМало» надають тонізуючі, загальнозміцнюючі і заспокійливу дію, що також допомагає подолати тягу до куріння і неприємні симптоми, що іноді виникають при відмові від куріння.

Показання до використання пастилок «КуриМало» — бажання кинути курити або зменшити кількість випалених цигарок.

Протипоказання

Протипоказання не встановлені.

Спосіб застосування

Режим прийому і кратність дозування може регулювати пацієнт у відповідності зі своїми цілями і потребами.

При необхідності тимчасово уникнути куріння (політ в літаку, знаходження в установі та інші ситуації) 2 пастилки повільно розсмоктуються або разжевываются, після чого бажання закурити знизиться чи пройде. При необхідності можна збільшити кількість одночасно розсмоктуємих пастилок або вживати пастилки частіше.

При повній відмові від куріння кожне бажання закурити повинно замінюватися жуванням пастилок, кількість яких може становити до 25 на добу і більше.

Побічні явища

Даних про побічні явища немає.

Відгуки

Допомагає контролювати кількість викурених сигарет і частоту куріння, знижує потребу в нікотині. Полегшує симптоми нікотинової абстиненції.

Додаткові вказівки

Не є ліками. Може використовуватися в якості допоміжного засобу при відмові від куріння. Перед використанням рекомендується отримати консультацію лікаря.

Ціна

Придбати БАД пастилки «КуриМало» можна в спеціалізованих магазинах і через Інтернет за ціною від 48 до 74 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Бади від куріння
КуриМало
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Эндоклин

  16.01.2013

 • Чьяванпраш

  17.02.2013