Гепастронг — створений на основі принципів аюрведи біологічно активний комплекс. Він м’яко і ефективно впливає на функціональну активність клітин печінки, що надає сприятливий ефект не тільки на роботу печінки, але і на весь організм в цілому.

Рослинні компоненти, вітаміни, біологічно активні речовини — всі вони мають комплексний вплив, захищаючи клітини печінки, допомагаючи їм в роботі, що виключно позитивно позначається на функціональної діяльності всього організму, імунної, серцево-судинної системі, органах ШКТ.

Опис

Випускається у вигляді довгасто-овальних пігулок світло-коричневого кольору з легким ароматом спецій і трав, по 10 таблеток у блістері, по 3 блістери в картонній пачці.

Склад

До складу Гепастронг включені наступні рослинні компоненти: екстракт трави розторопші плямистої, який містить до 80% силімарину — активної діючої речовини, екстракт трави солянки холмової, екстракт трави володушки, порошок кореня імбиру, кореня солодки, корінь артишоку, порошок куркуми. Аптечні препарати у складі Гепастронг: нікотинамід, селен, L-цистеїн, вітаміни В1, В2, В6, В15, вітамін Е.

Дія та показання

Завдяки поєднанню компонентів володіє гепатопротекторною, протизапальною, регенеруючою дією.

Ефективно знижує рівень «поганого» холестерину, стимулює оновлення клітин і роботу жовчного міхура.

За рахунок стимуляції роботи печінки Гепастронг також надає стимулюючу, загальнозміцнюючу дію, позитивно впливає на роботу травного тракту, нормалізує обмінні процеси. Це призводить до підвищення імунітету, зниженню токсичної та інфекційної навантаження на всі органи і системи. За рахунок вітамінів групи В Гепастронг ефективний як засіб, що підтримує роботу ЦНС.

Благотворний вплив активних компонентів Гепастронг допомагає ефективно протистояти несприятливому впливу продуктів згоряння сигарет, захищає печінку від згубної дії етанолу.

Показання до застосування:

– захворювання печінки, епізодичні порушення роботи системи печінки (переїдання, разове вживання алкоголю ( «перебрали»);

– профілактика захворювань печінки, особливо у людей з групи ризику;

– гіподинамія;

– зловживання спиртними напоями;

– курити, інші види залежностей;

– робота, пов’язана з дією несприятливих факторів (пил, температура, хімічні речовини тощо)

– порушення харчування, переїдання, недоїдання, надлишок жирної і гострої їжі;

– лікування антибіотиками, інші види хіміотерапії;

– авітаміноз групи В;

– підвищена нервова збудливість, у складі комплексної терапії знервований, депресій, астенічних станів;

– у комплексній терапії гепатитів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату, прийом вітамінних препаратів, що містять вітаміни групи В і Е, дитячий вік.

Спосіб застосування

По 1-2 таблетки на день, запиваючи достатньою кількістю рідини, незалежно від прийому їжі протягом 1 місяця. На рік рекомендується провести 2-3 курси.

Побічні явища

Порушення стільця, реакції індивідуальної непереносимості, нудота, гіпервітаміноз Ст.

Відгуки

Досить новий препарат на російському ринку БАД, замінив БАД Гепалайт, який, за відгуками, був в достатній мірі ефективним, добре переносився.

Додаткові вказівки

Не є ліками. Перед застосуванням потрібна консультація лікаря. Щоб уникнути передозування не рекомендується приймати одночасно з прийомом інших вітамінних (полівітамінних препаратів, у складі яких є комплекс вітамінів групи В і витамие Е.

Ціна

В інтернет-магазинах ціна на Гепастронг від 380 до 490 рублів, в магазинах оздоровчої продукції та аптеках — від 400 до 520 рублів.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Вітаміни
Бади від куріння
Гепастронг
Печінка палить
Матеріали по темі


 • Антиник – фіточай

  17.06.2016

 • Трав’яні сигарети (фитосигареты)

  05.12.2008

 • Біологічно активні добавки (БАД), які допомагають відновити здоров’я курця

  05.12.2008

 • БАД Трипхала: для відновлення здоров’я курця

  11.12.2008

 • Куріння і алкоголь

  07.08.2010

 • Рак печінки

  12.08.2010