Виявляється, кинути палити можна без болісної ломки, без антиникотиновых жувальних гумок, пластирів, інгаляторів. Фахівці з китайської медицини стверджують, що методами акупунктури або голковколювання можна позбавити людину від пристрасті до тютюну раз і назавжди.

Але послуги таких лікарів коштують недешево, та й сам вигляд голок у багатьох викликає серйозні побоювання.

А ось акупунктурний браслет нікого не злякає. Нехитрий пристрій на зап’ясті допоможе розлучитися з сигаретою не гірше, ніж сеанси голковколювання від куріння. Суть його роботи в тому, що в області зап’ястя з боку долоні знаходиться декілька біологічно активних точок. Стимуляція цих точок викликає вироблення ендогенних опіатів: речовин, які синтезуються в мозку і дають відчуття розслабленості, легкої ейфорії.

А адже саме цього не вистачає курцеві, починаючому зав’язувати з шкідливим пристрастю. Маючи на руці такий браслет, включаючи його в момент нестерпне бажання закурити, курець поступово відвикає від звички лізти в кишеню за сигаретами. Робота акупунктурного браслета абсолютно не шкідлива для організму в цілому. Більш того, сеанси 2-хвилинної стимуляції активних точок нормалізують стан нервової системи.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння