Одним з дійових засобів, що допомагають перебороти тютюнову залежність, є безнікотинові сигарети «Антитаб». Вони відносяться до групи біологічно активних добавок. Сигарети «Антитаб» можуть вживати ті, хто непохитно вирішив кинути палити і не повертатися до цієї звички ніколи. Фармдія таких сигарет полягає в зниженні тяги до куріння. До їх складу входять відомі в народній медицині лікарські рослини: квіти пижма, листя перцевої м’яти, подрібнена трава буркуну і рубане кореневище оману.

Приводом для вживання «Антитаб» є абстинентні стани, інтоксикації, а також розлади, поведінкові і психічні – що характерно для курця, позбавленого своєї звичної «радості». Смак трав’яних сигарет «Антитаб» дивний, незвичний, а запах диму насичене ароматами фруктів. Але тим не менш, при палінні сигарет «Антитаб» можливо максимально симулювати звичне куріння – з усім спектром відчуттів. На весь курс лікування, а точніше відвикання, знадобиться десять пачок цигарок «Антитаб». І не варто нехтувати прогулянками на свіжому повітрі.

Як майже до будь-якого фармакологічного засобу, до «Антитабу» є протипоказання. Це серцево-судинні захворювання та вагітність. Не можна вживати «Антитаб» і годуючим матерям. Не можна курити звичайні сигарети, цигарки, трубку паралельно з «Антитабом». Краще все ж порадитися з лікарем, перш ніж переходити на таку фітопродукцію. Курячи час від часу «Антитаб», деякі люди можуть скаржитися на головний біль або постійну сухість у роті. Це побічні ефекти дії і безнікотиновий сигарет, і нестачі речовин, які містяться в звичайних сигаретах.

Виробляє сигарети «Антитаб» болгарська компанія «Фармахим». Ціна їх коливається в межах 70-90 рублів за пачку. Можна купити відразу блок таких сигарет, головне — зберігати їх у сухому місці.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння