Успіх і прибутки компанії залежать від здоров’я і самопочуття її співробітників. Поганий той керівник, який не дбає про те, щоб створити умови для персоналу, що відповідають гігієнічним нормам і правилам та не ущемляють інтереси кожного із співробітників.

Фірма KLIMAWENT розробила новинку, яка назавжди примирить курців та некурящих, допоможе захистити здоров’я і тих і інших, а заодно і продемонструє престиж підприємства і здорову обстановку в колективі. Це антинікотинова вентиляційна кабіна ABW, яка назавжди відучить співробітників палити за робочим столом і замінить погано обладнані і невентильовані місця для куріння.

Кабіна, розрахована на 4 чоловік, оснащена ефективною вентиляцією і фільтрувальним вузлом, що поглинає тютюновий дим, що забезпечує чистоту повітря всередині кабіни, так і за її межами. Вентиляційна система кабіни працює автономно і не вимагає підключення до вентиляції будівлі, завдяки чому полегшується вибір місця для установки кабіни і її монтаж.

Конструкція кабіни антинікотинової

Стінки антиниктиновой вентиляційної кабіни виготовлені із загартованого скла, закріпленого в каркас із сталевого або алюмінієвого профілю. Герметичні скляні двері ізолюють простір кабіни, перешкоджаючи потраплянню диму за її межі.

Транспортування конструкції і переміщення її з місця на місце не складе особливих труднощів, так як конструкція кабіни повністю розбірна, а її монтаж не вимагає спеціальних навичок.

Фільтраційний вузол, що поглинає тютюновий дим, і потужний, але безшумний вентилятор розташовуються в стельовому блоці кабіни, не вимагаючи додаткового простору. Ефективна робота вентилятора забезпечує повну заміну повітря в кабіні десятки разів у годину.

Фільтрувальний вузол складається з:

 • протипилового фільтра, який з ефективністю до 99,99% очищає повітря від частинок смол і пилу;
 • модуля з активованим вугіллям, який адсорбує шкідливі хімічні речовини з повітря (нікотин, чадний газ тощо)
 • Навіть максимально інтенсивне використання кабіни не вимагає заміни фільтра частіше, ніж 1 раз в рік. Кабіни оснащені попільничками, в яких недопалки швидко загасають.

  З антинікотинової камерою перекур стає часом цивілізованого спілкування, не затьмареного сизою пеленою диму і розкиданими де попало недопалками, косими поглядами некурців.

  ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

  Тоді качайте план відмови від куріння.

  З його допомогою кинути буде набагато простіше.

  Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння