Я закурила в 11 років. У 15 років усвідомила, що палити дуже шкідливо і вирішила кинути, але не змогла… На зекономлені гроші я купила жуйку «Нікоретте», щоб кинути палити. Почала жувати, дотримувалася інструкції, але не протрималася без сигарет і місяця. Через пару років, в училищі з однокурсниками вирішили масово кинути палити, я протрималася найдовше-3 або 4 дні (точно не пам’ятаю), але все одно зірвалася.

На роботі колега порекомендував безнікотинові сигарети, вирішила спробувати. Поступово знижувала їх кількість і зійшла на 0 сигарет. Не курила трохи більше місяця напевно, але в стресовій ситуації знову закурила. Сили волі у мене немає і якщо чогось хочеться я обов’язково отримую, кинути палити я не зможу-це я зрозуміла року в 23. Дуже соромно це казати, але не змогла кинути палити і при вагітності, навпаки курила ще більше. Я завжди дивилася з презирством на курців вагітних жінок та мам з візочками і малими дітьми, але сама була одна з них.

Мене не лякали історії з життя моїх близьких і сусідів про рак, серцево-судинних захворюваннях і т. д., я все одно продовжувала палити. У мене траплялися сильні напади головного болю (після черепно-мозкової травми у 13 років), навіть під час нападу я курила і всім відповідала, що мене поховають з цигаркою в зубах. Одного разу я скачала з локальної мережі книгу «Легкий спосіб кинути курити», але читати її чомусь не стала. Через рік-два моя подруга розповіла, що вона читає цю книгу і збирається кидати палити, що її подруга не курить вже пів-року після прочитання книги. Я попросила у неї роздрукований примірник книги і почала читати.

Подруга кинула, а незабаром і я дочитала книгу, але палити не кинула. Моторошне почуття страху охопило мене, я вирішила ще раз почитати, але в інтернеті знайшла аудіокнигу «Легкий спосіб кинути палити спеціально для жінок», до речі, саме в ній і описувався випадок вагітної жінки, яка не могла кинути палити (як мені це було знайоме). Почала слухати книгу, але і на цей раз не зважилася викурити ОСТАННЮ ЦИГАРКУ, коротше мені довелося двічі прослухати і двічі перечитати книги.

Нарешті-то я викурила останню сигарету, це було ввечері, а на ранок організм вимагав чергової дози, але я твердо знала, що це почуття відпустить мене не пізніше 3-х тижнів!!! Чекала… Аллен Карр писав, що непотрібно чекати, що треба починати радіти з перших днів, я не виконала це вказівка-не могла радіти цьому почуттю (спрага нікотину), я брала сигарету і не підпалюючи її, вдихала одного через неї повітря, я тримала її в руках і сходила з розуму від бажання прикурити. Знайшла сайт http://www.allencarrmoscow.ru/ Аллена Карра і негайно зв’язалася з ними. Мені безкоштовно надали психологічну підтримку.

Через тиждень бажання ослаб, але не зникло зовсім. А потім, не знаю точно коли, воно зникло зовсім, я навіть не помітила, як воно покинуло мене. І ось я не курю вже більше півроку і найголовніше не хочу палити-немає цього почуття!!! Моя сестра кинула палити на пару днів раніше за мене (вона народила і годує грудьми), вирішила кинути з-за дитини, методом сили волі. Я запитую в неї час від часу хочеться їй закурити, відповідь ТАК, вона нюхає прокурений повітря, машинально хоче запитати сигарету у закуривающего при ній. Я ж курю тільки уві сні, в кошмарному сні!!! Я не виношу тютюновий дим, не люблю пропахнувшие димом волосся і одяг.

Аллен Карр, низький тобі уклін! Величезне тобі спасибі за те, що визволив мене і багатьох інших людей від нікотинового рабства! Нехай земля тобі буде пухом.
Адміністратор

Винесено обговорення статті «Аллен Карр був неправий?». Стаття помоему носить рекламний характер, але не смотрия на це розміщу. Мотивує: )

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Аллен Карр
Матеріали по темі


 • Помер Аллен Карр

  29.11.2006

 • Легкий спосіб кинути палити

  06.09.2007

 • Аллен Карр викурив більше 1 000 000 сигарет і все таки кинув!

  08.09.2009

 • Підтримка Аллена Карра

  19.10.2009

 • Нас, курців, більше лякає думка життя без сигарет…..

  23.10.2009

 • Електронні сигарети vs Аллен Карр

  07.11.2009