Якщо мене запитають, хто найбільш успішний продавець повітря всіх часів і народів, я знаю, що відповісти. Ні, це не Остап Бендер і не Мавроді. Це скромний лондонський бухгалтер, який став мультимільйонером виключно завдяки своєму красномовству. Це – Аллен Карр.

Обговорення на форумі

Карр на власному прикладі довів, що зовсім не обов’язково щось винайти – досить переконливо описати давно відоме. І в тебе повірять, як у пророка, а все, що було «до», стане сприйматися як ненаукова єресь.

Адже що, по суті, являє собою славнозвісний Easyway( «Легкий спосіб кинути палити»)? Це добра сотня сторінок, на яких автор з жаром розповідає не що інше… як прописні істини. Скажіть, фанати Карра, ви до прочитання книги не знали, що палити – це дорого і малоприємно? Чому ж ви слухаєте Карра, розкривши рот, як ніби він відкрив вам невідоме?

Мало того. Я не знаю, яким Карр був бухгалтером – але те, що він природжений рекламіст, це очевидно. Маркетинговий успіх Карра пояснюється, на мій погляд, вкрай вдалою відбудовою від конкурентів – Карр у своїй книзі «ненав’язливо» подкритиковывает інші способи кинути палити. Навіщо? О, ви думаєте, він піклується про вас. Звичайно! Адже читач повинен чітко усвідомити собі, що є тільки один спосіб кинути курити – Карра. Зауважте, не просто «легкий», а взагалі єдино ефективний.

Забудьте про інших способах! Купуйте тільки книгу Карра! Не дивно, що на хвилі успіху першого «Изивэя» Карр вирішив не зупинятися і тут же написав ще кілька «Изивэев» на тему схуднення, алкогольної залежності і чогось там ще. Таке відчуття, що Карр все своє життя тільки й робив, що пив, курив і жер – і тепер здатний поділитися з нами «особистим досвідом» перемоги над кожною поганою звичкою.

А головне — Карру вдалося зробити те, чого безуспішно домагаються багато маркетологи. Його книзі не потрібна реклама – вдячні читачі працюють на нього абсолютно безкоштовно. А тих, хто не зумів кинути за заповітами Вчителі, вони негайно звинувачують у неналежному старанності.

Не вірите? Простий приклад – ставлення Карра до інших засобів кинути, зокрема, до заступникам нікотину в будь-якій формі. Пластир, жуйка, відвари з макових зерен – загалом, все, що виробляє антикурительная індустрія в будь-якій формі, Карр рішуче відкидає.

Є ще така штука – електронні сигарети. Коротко: це такий электроингалятор у формі сигарети, всередину вставляється картридж з очищеним нікотином та ароматичної сумішшю, клац — і куріть на здоров’я. «На здоров’я» в даному випадку не іронія – виробники стверджують, що електронні сигарети якщо і не зовсім безпечні(все-таки містять нікотин), то хоча б наносять в сотні разів менше шкоди, ніж звичайні. Диму від них немає зовсім, тільки приємно пахне пар – так що оточуючі теж начебто не проти.

Начебто все просто дивно, адже і ПРАЦЮЄ! Якщо неефективність пластиру або жуйки можна пояснити тим, що їх не можна палити(а відчуття диму в легких для багатьох курців – головний кайф), то електронні сигарети і позбавлені цього недоліку. Кинути палити, не перестаючи палити – що може бути легше? Погодьтеся, прямо так і проситься в «Легкий спосіб».

А тепер візьмемо великого і жахливого Карра і читаємо: «Уникайте будь-якої продукції, що містить нікотин! Не має значення, що це: гумка, спрей, пластир або новітнє хитромудрий винахід – інгалятор у вигляді пластикової сигарети».

Зверніть увагу на епітет. «Хитромудрий» — прямий асоціативний зв’язок з «лукавим», «бісівським», «диявольським»… Чому ж Карр так рішуче налаштований проти замінників? Адже з їх допомогою багато кидають – я це знаю не з чуток, вистачає прикладів серед друзів і знайомих. Невже Карр про це не знає?

Знаа-а-повідомляє! Проти фактів не попреш, як говориться. Тому далі він, як справжній єзуїт, робить хитрий «фінт вухами»: «Так, дійсно, деякі курці, які кидали за допомогою замісних коштів, домоглися успіху — і приписують його їх використання».

Так що ж? Можна використовувати замінники? Ні, справжній кидає повинен застосовувати тільки метод Карра, інакше ризикує впасти в єресь:) Ну не дарма ж товариш мільйони заробив на своїй книзі – що й казати, він вміє продавати. І тому навіть успіх «ворожого методу» тут же звертає в його недолік: «Однак насправді вони кидали палити всупереч використання замінників, а зовсім не завдяки!».

Ось так. Вчіться. Мабуть, кидають з допомогою замінників настільки суворі, що їм не страшні ніякі перешкоди.

А може, просто Карру вже дуже хотілося позбутися від конкурентів?

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння