Доброго дня шановна редакція газети «Ми Молоді»! Хочу Вам розповісти, як можна сильно помилятися і жити в цих помилках, приймаючи все за правду. Це я про алкоголь і тютюн, більшість молодих дівчат і хлопців не мислить відпочинок без вживання пива і сигарет, а також наркотиків в різному вигляді. Зараз в нічних клубах це звичайне явище.

Чесно кажучи, я сам вважав алкоголь нормальним явищем, оскільки, живучи в пропитом і прокуреному суспільстві навіть не замислюєшся про те, що відбувається не так. Всі відпочивають, всі п’ють… як би йде зовнішня інформація що все так і має бути, і навпаки, не було якоїсь зовнішньої інформації про те, який не виправити шкоди завдає алкоголь тобі, мені, нашим близьким… дітям … нашому суспільству, народу.

Так от мені пощастило подивитися 3 роки тому лекцію Жданова, скаченную іншому Артуром в Інтернеті. Чесно кажучи, після перегляду ще хвилин двадцять приходив у себе, у мене був шок», поступово приходячи до тями, я був здивований (до цього як би не помічав) що дійсно відбувається з нами – народом Росії і не тільки (шокова терапія Володимира Георгійовича вдалася) подивився на все зі сторони…

З тих пір ковтка не зробив, а якщо поруч хтось курить (тоді я з ним і поговорити можу про його шкідливою звичкою), а в цілому, оскільки я встиг полюбити нічні клуби, мої нові знання і ставлення до алкоголю, тютюну негативно не позначилося на моєму перевагу проводити час в клубі — потанцювати, поспілкуватися. Навпаки танців стало більше, друзів, спілкування, знайомств тим більше, тонус вище, настрій краще, чудове здоров’я.

Але перед тим як увійти в черговий казанський нічний клуб, я одягаю спеціальну стерильну маску з написом «не курю». Реакція людей в основному на людину в «масці» в основному позитивна, багато починають цікавитися: а чому ви не курите? так в чому справа — так ще в пов’язці!? Я коротко пояснюю про те, що таке так зване пасивне куріння і чому я перебуваю в клубі в цій масці, який відсоток п’яниць, алкоголіків, курців, наркоманів і токсикоманів у нас в країні… у людей дійсно з’являється інтерес змінити свій спосіб життя, повністю поміняти себе. Ну і мабуть хлопець з пов’язкою «НЕ КУРЮ» так само викликає інтерес у фотографів, тому практично щотижня знаходжу свої фотографії на різних клубних сайтів міста Казані (фотографії надсилаю вам).

Був випадок в одному з найпопулярніших клубів міста Казані (клуб називається «штат 51»), там мені один із співробітників фейсконтролю без пояснення причин попросив не надягати маску «Не КУРЮ», що дуже обурило мене. За роз’ясненнями я попрямував до керівництва клубу, і як виявилося не дарма. Директора клубу «Штат 51» кличуть Айнур, ми з ним довго спілкувалися, я йому розповів трохи про те що знаю про ситуацію з алкоголем, курінням в Росії, він дуже зацікавився і не тільки схвалив мою маску «НЕ КУРИ», але і виявив бажання потрапити на майбутній семінар Жданова (який в недалекому майбутньому очікується в місті Казані), на чому і домовилися, обмінявшись номерами телефонів.

У мене нині є багато друзів, які так само тепер знають і розуміють, що таке алкоголь і тютюн. Вони також виключили ці отрути зі свого життя. Вступають в Союз боротьби за народну тверезість. Так, дійсно настав час щось змінювати в нашому суспільстві, в цих надуманих традиціях, в цьому відношенні до самих себе. Всім давно зрозуміло кому вигідно загибель великого народу, от тільки не всі ще наші люди про це знають, а багато хто просто не розуміють (особливо молодь не захищена від цього).

На мій погляд, необхідно підключати школи інститути в роботі з цією проблемою (в обов’язковому порядку – як говоритися добровільно — примусово). Щоб депутати нарешті прийняли закон, як в Республіці Татарстан – так і в Російській Федерації про заборону вживання алкоголю і тютюну в громадських місцях, і він почав скоріше діяти, оскільки на вулицях міста творитися повне неподобство. Ну, взагалі багато можна знайти методів, головне діяти, і во благо! Особисто Я все для цього зроблю.

Окремо хочу подякувати Коновалова Сергія Володимировича з р. Нижнєкамська, з яким я познайомився через мережу Інтернет, він підтримав мою ініціативу і запропонував розповісти про себе в цій статті.

Мене звати Дамір Заріпов, мені 23 роки, навчаюсь на третьому курсі казанського державного енергетичного університету, займаюся спортом, індивідуальною підприємницькою діяльністю. Живу в Казані, з недавнього часу я є членом громадської організації СБНТ, збираюся створити осередок СБНТ в нашому місті.

Дамір Заріпов, член СБНТ, р. Казань, Татарстан
(на фотографіях в масці «не курю» я у багатьох нічних клубах міста)

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Акції
Матеріали по темі


 • «3000 кроків до здоров’я»

  25.08.2009

 • Профілактичні бесіди про шкоду нікотину пройшли у Воронезькій області

  26.08.2009

 • Профілактичні бесіди про шкоду нікотину пройшли у Воронезькій області

  26.08.2009

 • Акція «Здорова Росія»

  27.08.2009

 • У Казахстані пройшла акція «Двір без алкоголю, тютюну та наркотиків»

  27.08.2009

 • Волонтери Новосибірської області пропагують здоровий спосіб життя

  04.09.2009