Будь-який курець дає собі звіт у тому, що він витрачає величезну кількість грошей на сигарети. На початку кар’єри курець заспокоює себе тим, що він не буде палити довго і скоро кине. Коли ж наркотик запускає свої корені глибше в свідомість курця, змінюючи його світогляд в догоду подальшого куріння, він починає відчувати неприязнь до теми витрат грошей на це «маленьке задоволення» з великими негативними наслідками. Але кожен може зробити цей розрахунок виходячи зі своїх реалій, я роблю його по старій пам’яті про ті нелегкі часи, коли я був змушений з-за своєї нікотинової залежності купувати кожен день всього лише пачку сигарет.

Отже, почнемо:

Курець курить приблизно пачку сигарет в день. 24 години на добу відрахуванням сон 8 годин

24 — 8 = 16 годин ділимо кількість годин на 20 сигарет і множимо з кількістю хвилин в годині
16 годин / 20 сигарет = 0,8 годин 0,8*60 = 48
Тобто наш розрахунок ведеться для людини, що палить одну сигарету в 48 хвилин приблизно.

Вартість однієї пачки сигарет дуже сильно варіюється це своєрідний маркетинговий хід, щоб підсадити на даний вид продукції максимальний спектр людей розділених по фінансовому забезпеченню. Це вкрай важливо, так як кожен курець є дуже активним видом реклами тютюнових виробів. І якщо більшість навколо курить, то у людини втрачається відчуття небезпеки пов’язані з курінням. Для наших розрахунків виберемо середню по Кишиневу ціну 7 лей.

Отже, ми маємо 365 днів без вихідних і свят курець змушує свої організм відчувати стрес від отруйної дії сигарет.
365*7 = 2555 лей на рік
Не багато молоді люди, так і зрілі теж можуть похвалитися такою місячною зарплатою. Але в будь-якому разі виходить, що майже десята частина того, що багато людей заробляють, вони віддають на те, щоб інвестувати в свої майбутні хвороби, які не змусять себе довго чекати. Десята частина бюджету сім’ї відбирається у дітей ці гроші не будуть витрачені на вихід в театр, балет на вихід для зустрічі з друзями.

А за все життя? помножимо дане число на … а ось тут питання. Курці починають свій шлях до млявості, апатичності, дряхлості, запаху з рота і багатьом іншим принад життя з цигаркою в зубах найчастіше у 18-22 роки. Проживе ще курець ще 30-40 років в кращому випадку, і нехай заткнутся ті, хто згадав курців 80 річних дідів це у великій своїй масі брехня, навіть якщо і є такі випадок, то найчастіше дані люди мають дуже своєрідну історію курця і звички і не можуть бути розглянуті як еталон.

Вважаємо:

2555 * 35= 89,425 лей

ось така сума піде від вас в кишеню підприємстві заробляють на вашому здоров’ї. І будьте впевнені, вони постараються зробити все що завгодно, щоб їх отримати, не мені вам розповідати, хто володіє тютюновим бізнесом в Молдові і які у нього можливості. Тому багато хто й не замислюються кинути палити, адже їх оточує економічна, соціальна і політична атмосфера, яка заохочує нікотиновий бізнес.

Є ще один маленький нюанс, якщо людина кидає палити, він починає отримувати ці гроші через 30 років, а відразу, і щоб мати повне уявлення про ці гроші і їх взаємодії з часом ми можемо припустити що колишній курець не витрачає гроші, зекономлені на курінні, а ставить їх у банк під невеликий відсоток то ми побачимо більш реалістичну картину коштів, витрачених на курені. Візьмемо, наприклад, вклад з 7% річних припустимо, що наш курець ставить на рахунок в кінці кожного року 2500 лей.

У підсумку виходить, що наш середньостатистичний споживач нікотину вклав у руйнування свого здоров’я 348,356 лей або приблизно, якщо взяти курс до долара на день написання статті 31,045 $ що відповідає непоганий квартирі в місті Кишинів (не розкішною звичайно).

Висновок напрошується сам собою, кожен курець, який прожив все життя одурманений тютюновим отрутою і одураченный нинішньої нав’язаної системою цінностей віддасть до кінця життя квартиру у Кишиневі власникам тютюнових фабрик та їх поплічникам.
Скачати файл

Може комусь ці розрахунки здадуться некоректними або ж його ситуація сильно відрізняється від представленої тоді пропоную вам Exel документ, який дозволить зробити ці розрахунки виходячи з ваших реалій

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння