Зрозуміло, що в пошуках нових способів кинути палити ви далеко не самотні. Для завзятого курця це досить складне завдання і вимагає повної самовіддачі і концентрації. Існує декілька простих способів, які ви можете спробувати в своїх спробах кинути палити. Для початку спробуйте скласти список причин, через які ви вирішили кинути цю шкідливу звичку, і переліку того, що вам не подобається в курінні.

Сюди може входити аналіз ваших витрат на сигарети або запаху який залишається на вашому одязі. Ви також можете включити сюди різні фактори ризику для вашого здоров’я, такі як захворювання серця або залозистого раку легенів. Якщо у вас є діти, то однією з причин може бути бажання показати хороший приклад. Вам слід тримати такий список завжди при собі, і при найменшому бажанні викурити сигарету перечитувати його.

Переконайтеся, що ви розповіли про своє рішення колегам по роботі, друзям і родичам. Це допоможе сформувати групу підтримки, яка допоможе вам у досягненні вашої мети. Вони допоможуть вам зупинитися кожен раз, коли ви візьметеся за сигарету або почнете відчувати бажання покурити. В мережі і в реальному світі існує безліч груп підтримки, вступивши в які ви підвищите свої шанси кинути палити. У таких групах складаються люди, які перебувають з вами в одному човні, і ви також зможете підтримувати один одного.

Іноді люди висловлюють свої власні міркування на рахунок того, як кинути курити.

Зовсім недавно з’явилася ідея електронних сигарет (e-cigarettes). Ці сигарети дають такі ж відчуття і почуття задоволення, як і звичайні. В електронних сигаретах використовуються змінні картриджі з нікотином. Таким чином, коли курець курить, він вдихає дим і отримує задоволення від нікотину – все це без участі шкідливих речовин, як наприклад смола.

Відвідайте свого лікаря і дізнайтеся, чи є якісь програми лікування, здатні вам допомогти. Існують навіть телефонні консультації людей, які хочуть кинути палити.

Коли ви прийняли рішення кинути палити, ви повинні розуміти що це точно не відбудеться за одну ніч. Ви також повинні переконатися в тому, що уникаєте місць, де люди курять, або стресових ситуацій, які можуть спровокувати вас взятися за сигарету. Все це способи, які допоможуть вам у вашому прагненні кинути палити заради вашого здоров’я.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Популярні матеріали


  • Настільна книга кидає палити

  • Календар кидає палити

  • План відмови від куріння