Кальян — курильне приладдя. Найбільш популярний на сході. Досі на сто відсотків не відомо де ж з’явився цей диво — прилад, але більшість вчених сходяться на думці що батьківщиною кальяну є саме Індія. У арабів кальян взагалі зайняв прочнейшие позиції серед народних традицій. Вологий фруктовий тютюн з’явився не так вже й давно. Раніше через кальян курили тютюн з великою кількістю нікотину.

Деякі народності використовували кальян для куріння гашишу(наприклад індуси змішували гашиш з різними лікарськими травами і використовували як обезбалеющего) З часом змінювалася форма кальяну. До появи скла замість стекляной колби використовували гарбуз. Різні стани дозволяли палити собі різний тютюн. Наприклад, якщо заможні багачи змішували тютюн з фруктовою патокою, то прості селяни могли дозволити собі лише простий чорний тютюн.

В 19 столітті на сході вважалося грубим образою відмова покурити кальян. З часом кальянокурение поширилося по всій планеті. У кожного народу існують свої традиції кальянокуренії, але атмосфера кальянокуренії так назавжди і залишиться унікальною і неповторною можливістю релаксації.

ХОЧЕТЕ КИНУТИ ПАЛИТИ?

Тоді качайте план відмови від куріння.

З його допомогою кинути буде набагато простіше.

Куріння кальяну
  Матеріали по темі


  • Кальян та здоров’я

   04.07.2007

  • Останні дні для кальяну

   04.07.2007

  • Конкурс кальянників відбудеться в Єкатеринбурзі

   14.07.2007

  • Кальян шкідливіший сигарети

   29.07.2007

  • У Німеччині оголосили війну курцям і виробникам тютюну

   12.08.2007

  • Про кальянному тютюні і його шкоду здоров’ю

   03.02.2008