10 фактів про насіння конопель

2-22-2020

Сьогодні, майже кожен знає про користь конопляного насіння, не одноразово вчені доводили цей факт.
У 21-му столітті, конопля стала невід’ємною частиною в житті кожної людини. Користь насіння конопель широко використовується в: різних косметичних засобах, в кухні, в медичних цілях, в харчовій промисловості (корми для тварин). Хочемо порекомендувати купить семена конопли

 1. Конопля, була відома людству дуже і дуже давно. Ще більше 5 тис. років тому канабіс почали вирощувати в Азії і Близькому Сході, так само марихуана була популярна в Стародавній Греції та Китаї. У Греції був навіть такий напій з конопляного насіння, який називався “втамовує страждання” а інтерес до вирощування конопель в Європі з’явився близько 1 тис.років тому.
 2. В Англії, Міністерство охорони здоров’я схвалило введення насіння конопель в харчовий раціон школярів, через склад в ній корисних вітамінів, жирів, кислот і д. р…
 3. Насіння конопель-користь для здоров’я.
 4. Якщо розглянути користь конопляного насіння для людини більш детально, ми отримуємо:
 • Добова норма магнію (17%)
 • Рекомендованої кількості заліза ( 6%)
 • Добова норма марганцю (50%)
 1. Каннабіс та інші продукти.
  У конопляних насінні в півтора рази більше Омега-6\Омега 3, ніж в морепродуктах.
  Хороші новини для вегетаріанців, в насінні конопель вміст амінокислот вище вмісту в м’ясі.
  Знайомі насіння льону? Так ось, в порівнянні з ними, у насіння конопель в три рази більше вітаміну Е.
 2. Конопляні насіння, рекомендують для підвищення чоловічої «вечірньої працездатності», іншими словами, насіння допоможуть підвищити потенцію. Є два існуючих рецепта:
  Чай, залити в гуртку 1ч.л насіння і додати мед\цукор за смаком.
  Їсти просмажене насіння конопель.
 3. Якщо говорити про релігію, а конкретніше буддизмі, існує такий факт, що сам Будда до того, як досяг просвітління, дотримувався дієти в раціоні якої було: з’їдати 1 конопляне насіння в день. У буддизмі, ченці по сьогоднішній день використовують насіння конопель з метою медицини, при різних видах болю.
 4. Похвалитися своїми довгожителями може Країна Китаю,а конкретніше в провінції Гуансі-Чжуань в горах, чисельність якої становить 300тис. чоловік. Більше ста людей, вік яких зайшов за позначку в 100 років, стверджують: секрет їх довголіття в супі з конопляного насіння.
 5. Вченими було доведено що конопляне насіння і канабіс в цілому, покращує обмін речовин і регулює кількість холестерину в організмі людини. І все це завдяки вітаміну В8 і фітину.
 6. При підрахунках конопляної маси 2000 насінин = 40 грамам.
 7. Марихуана корисна, як і у вигляді рослини, так і в початковому вигляді (насіння). Використовувати її можна різними способами, і додавати, як приправу, і заварювати чаї\ настойки\відвари, і робити з насіння борошно додавати її в випічку, виготовляти косметику, і багато іншого…Не мало користі буде якщо ви будете просто жувати сирі насіння конопель.